Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki a kapcsolata, mint a barátai?

Figyelt kérdés
A suliban még jók vagyunk neki, barátkozik velünk, nagyon szeret minket. De ha hívjuk suli után, akkor mindig a barátnőjével van. De mindig! Meg egyszer elhívtam a szülinapomra, de akkor arra se jött el, mert ő a barátnőjével van, és minden hétvégét együtt kell hogy töltsenek. Én és a barátaim utáljuk már a csajt, sose hagy békét a pasijának (aki a mi barátunk, nekem legjobb barátom, én meg a legjobb barátnője) és a suliban is mindig küld neki messenger üzeneteket. Annyira idegesít, hogy sulin kívűl sose találkozunk. Mindig csak a barátnőjéről van szó. Azt is elmeséli hogy milyen volt a szex a hétvégén,.és hogy mit csináltak. Kezd idegesíteni. Mintha nem lennék fontos neki, én és a többiek.

2017. dec. 22. 18:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%

De igen, a parom a legjobb baratom, senki massal nem vagyok olyan jo viszonyban, mint vele. 5 honap alatt, ott tartunk mint masok 3ev alatt, mar szegyenerzet nelkul kakalunk egymas elott, ha ciki, ha nem. Az oke, hogy a te fejeddel, nem letezik halalunkig levo parkapcsolat, de egy normalis ember fejeben igen, ugyanis ha mar azt akarod, hogy tartos legyen, viszont ezen az elven gondolkodsz az mar reg rossz. Vagy a masik verzio, hogy ezzel nyugtatod magad, mert nem akarod, hogy ezzel a csajjal kavarjon hosszabb idokig.

--- na most meselek neked valamit. Az en haveromnak is van egy baratnoje, akit nagyon nem szimpatizalok. Elosszor azthittem, hogy el tudunk majd beszelgetni, aztan kezdett olyan kis furcsa jeleket adni, amibol kiszurtem, hogy o nem nagyon kedvel engem. Azt hogy miert, nem tudom az okat, de nem kedvel. Aztan szepen lassan hallgattam vissza, hogy ezt o meg is erosotitette. En sem szeretem ot, mitnemondjak. Sot.. De kenytelen vagyok ra jo kepet vagni, es elfogadom, hogy a haverom "boldog vele". Ezt most azert irtam idezojelbe, mert o a te elkepzeleseid alapjan el. Fontosabbak a baratai, mint a szerelme. Szegeny haverom, mindig kivan erzelmileg keszulve, hogy vele alig foglalkozik a csajszi, de a barataihoz szo nelkul odavonul. Az ilyennek nem valo kapcsolat. Nem erzi a sullyat. Egy szerelmet apolni kell, es nem csak ugy "van" oszt kesz. Termeszetes dolog, hogy tobbet torodik vele, mint veletek. De megnyugtatlak, ha ilyen kis tutyimutyi olelgetos, pusziszkodos szerelem, az el fog mulni. Kivetel, ha megkomolyodik, de tobbsegeben elmulik. De az is benne van a pakliban, hogy nem. Errol nem te dontessz, el kell fogadnod. De ha tovabb eroskodsz a "baratod" miatt, meg az is lehet, hogy a "baratod" fog emiatt fakepnel hagyni. Hagyd ra, az o elete, elvezze ki. Egyebkent hozzateszem, hogy a haveromat en is mar 8 eve ismerem, a baratnoje meg 2-3 max 4, de nem erzem magam arra feljogositva, hogy ettol fuggetlen beleszoljak az o parkapcsolataba. Ahogy azt sem engednem, hogy az enyembe beleszoljanak. Mondjuk, ha a csajszi megmondana nekem a tutit, es "eltiltana" tole, mint spantol, elgondolkoznek egy jo budos nagy parasztlengetorol, mivel attol meg neki sincs joga arra, hogy megszabjon a haveromra vonatkozoan dolgokat. Szoval erre vigyazz te is, ilyet nem tehetnek meg:) egyebkent #9es voltam

2017. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%
Akár hogy nézem, nekem mindig fontosabb volt a hétvégét a párommal átszexelni, mint barátokkal trécselni. Nincs párom, majd lógok a barátokkal.
2017. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó barát nem panaszkodik, csak elfogadja hogy most nem ő az első. Ha gyerkőcök lesznek, még kevesebb ideje lesz. Amúgy meg nem attól jó egy barát hogy mennyit vagytok együtt, hanem hogy számítani lehet rá ha beüt a szar.
2017. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
60%
Hihetetlen, hogy attól, hogy valaki 18 lesz, feljogosítva érzi magát, hogy a felnőtt párkapcsolat topikba beírjon egy tinikategóriás problémát...
2017. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hát ez a csaj is kb ilyen, mint a haverodnaj a nője. Engem is rossz szemmel néz, meg minden lányt.
2017. dec. 22. 19:10
 26/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem pedig egyáltalán nem normális, ha valaki megszűnik önálló emberként létezni, ha párja van. Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, akivel sokat találkoztunk, beszélgettünk, eljártunk ide-oda. Minden tök jól ment egészen addig, amíg össze nem jött egy sráccal...onnantól kezdve én kb. le se voltam sz@rva...ha elhívtam valahová, akkor arra mindig az volt a válasz, hogy ő nem tud jönni mert a Ricsikével van/a Ricsike nem szeretné, hogy találkozzon velem/ a Ricsike most pont nem ér rá és ő egyedül nem jön...ha írtam neki, akkor is csak órák múlva válaszolt mert ő a Ricsikével volt és a Ricsike nem szereti, ha másokkal beszélget...Egy darabig bírtam, mert úgy voltam vele, hogy jó, rendben van, most ismerték meg egymást, dúl a love stb., de egy idő után már elegem volt belőle, hogy kb. megszűntem létezni a szemében és ha esetleg váltottunk is egy-két szót, akkor csak a Ricsikérők tudott ömlengeni vagy ha esetleg hármasban találkoztunk, akkor ők nyalták-falták egymást, én meg kísértem őket, mint egy hülye...úgyhogy elküldtem a francba és megmondtam neki, hogy majd akkor vagyok vele hajlandó szóba állni, ha nem lesz a Ricsikéje...hát nem kellett sokat várni mert kb. egy fél év után már neki is elege lett belőle, hogy a csávó korlátozza (folyton féltékenykedett és megmondta, hogy mikor, hol, kivel találkozhat stb.), aztán kidobta és ott állt egyedül mert minden barátja, ismerőse lelépett mellőle, ekkor vette észre magát, hogy hogyan viselkedett...Egyedül én voltam hajlandó újból szóba állni vele, senki más...persze, rögtön szabadkozott meg bocsánatot kért, hogy milyen hülye volt...

Úgyhogy én érzem, hogy ez milyen sz@r helyzet és megértelek. Tök jó, ha az embernek van egy párja, akivel számíthatnak egymásra, szeretik egymást, vannak közös programjaik stb. és teljesen normális, ha minél több időt szeretnek együtt eltölteni. Ugyanakkor én úgy gondolom, hogy nem jó, ha a két fél összenő és a saját énjük, minden más kapcsolatuk elveszik. Én legalábbis úgy gondolom, hogy teljesen más egy párkapcsolat és egy barátság, mindkettő mást jelent az embernek és egyaránt fontosak. Én bármennyire is szeretem a páromat, el nem tudnám képzelni az életemet a legjobb barátnőm nélkül, akit már gyerekkorom óta ismerek, mindig mellettem volt és maximálisan megbízom benne, megértjük egymást.

2017. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%
Veletek van a suliban heti 5 napon. Szerintem megérthetnétek, hogy a szabadidejét a barátnőjével szeretné tölteni most. Friss még a kapcsolat, teljesen normális, hogy most őt helyezi előtérbe.
2017. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
57%

Hihetetlen, hogy attól, hogy valaki 18 lesz, feljogosítva érzi magát, hogy a felnőtt párkapcsolat topikba beírjon egy tinikategóriás problémát... hahaha, eskuszom pont ezt akartam en is irni.


Kedves kerdezo, fogadd meg a tobbiek tanacsat, es hagyd elni azt a szerencsetlen sracot. Nem tudsz mit csinalni, csak elfogadod. Legalabbis a baratok ezt csinaljak. Elfogadjak a barataik donteset, meg akkor is, ha az rajuk nezve (ebben az esetben rad nezve) hatranyt jelent.


Miért fontosabb neki a kapcsolata, mint a barátai? - nem baj kerdezo, nehany ev mulva neked is lesz majd egy olyan kapcsolatod (legalabbis remeljuk), mikor ez a buta felfogasod vegre elhagyod, es ugy fogod erezni, hogy a szerelmeden kivul senki es semmi sem fontosabb. Mindenki eleteben eljon (tobbszor is); a fiu haverodnak ez most van itt.

2017. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
44%

Ez a kérdés egy vicc. Már ne is haragudj.

Ha a legjobb barátja vagy akkor miért zavar, ha barátnőjével van?

Ha legjobb barátok vagytok keresni fog. De amúgyis heti 5napot együtt vagytok.

Én amikor meghallottam azt hogy most a legjobb fiú barátommal vagyok jogosan mit jut egyből az ember eszébe? Nem én vagyok neki a legjobb barátja vagy épp a szereleme?

Férfi létemre nagyon borzalmas azt hallani hogy legjobb férfi/fiú barát.

De lehet én vagyok maradi vagy túlféltékeny féltékeny típus.

Ez szerintem bomlasztja egy kicsit a kapcsolatokat.

Habi legjobb fiúbarát... akkor járjatok...

Külső szemmel nézve te szerelemes vagy a csókába és féltékeny a barátnőjére. Aki nem tud beleszeretni másba, mert fél egy csalódástól. És inkább egy jól bejáratott mókúskerékbe zakatól.Tudom durva és nyers a megfogalmazás.

2017. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
30%

Szerintem fiú és lány között nincs legjobb barátság...

És ezzel elinditok egy lavinát...

2017. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!