Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki a kapcsolata, mint a barátai?

Figyelt kérdés
A suliban még jók vagyunk neki, barátkozik velünk, nagyon szeret minket. De ha hívjuk suli után, akkor mindig a barátnőjével van. De mindig! Meg egyszer elhívtam a szülinapomra, de akkor arra se jött el, mert ő a barátnőjével van, és minden hétvégét együtt kell hogy töltsenek. Én és a barátaim utáljuk már a csajt, sose hagy békét a pasijának (aki a mi barátunk, nekem legjobb barátom, én meg a legjobb barátnője) és a suliban is mindig küld neki messenger üzeneteket. Annyira idegesít, hogy sulin kívűl sose találkozunk. Mindig csak a barátnőjéről van szó. Azt is elmeséli hogy milyen volt a szex a hétvégén,.és hogy mit csináltak. Kezd idegesíteni. Mintha nem lennék fontos neki, én és a többiek.

2017. dec. 22. 18:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Megértelek és nem értelek meg :D


Nem értelek, mert te csajként elvárod hogy "lógjon" veled is vagy tulajdonképpen mit akarsz a pasival, amikor csaja van? Társaságban persze okés a felvetés hogy miért nem, de ha 1v1-ről van szó az baj.


Megértelek abból a szempontból hogy ha valaki társat talál attól még nem kellene 100% kizárni mindent. Én most 30as pasiként élem át azt hogy egy pasi barátom akivel egy időben elég sokat tudtam "lógni", elég sok mindenről lehetett beszélni lassan már egy évtizede, most 2hónapja le se xar mert van egy távkapcsolata (ráadásul). Olyan szinten van a kommunikációnk hogy semmi, telefont fel se veszi, face-n ráírsz elolvassa és coki. Ha nagy-ritkán válaszol is onnan tudom hogy aznap vége a beszélgetésnek hogy nem ír többé, vagy max beírja hogy most már a csajjal beszél. Semmi köszönés vagy valami - amolyan akár meg is b+hatod magad szint. 1ébként sztem a többiekre is ugyanúgy tojik, ami sztem nem helyénvaló mert most éppen leszállt a rózsaszín köd.


Pont az egyik rádióban beszélgették ezt pár hete hogy az ilyen szintű elzárkózás abszolút nem pálya, meg kell találni az arany középutat, mert ha szétmennek egy idő után, ott fog állni ez egyik fél biztosan (csajnál logikusan nem tudom mi a helyzet) haverok nélkül. Mert nekem ezek után abszolút nincs kedvem és nincs miről társalogni, főleg úgy hogy eleve megbeszéltük a nagy bejelentés után hogy akkor Face, telefon leépül mert az azért csak pénz, csomagot is váltottam internet irányába egyéb okból, így alapesetben van havonta ~500HUF beszélni akárkivel az eddigi 3000HUF + 1óra ingyen beszélgetés helyett. Azt erre így viselkedik.


És itt most nincs féltékenység, vagy irigység, csak az ember nem ilyen véget várna egy évtizedes baráti haveri viszony után.

2017. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
46%

"Ne mondd már hogy a párod a legjobb barátod. Nem akarom le rombolni a kis váradat, de az már régen rossz felfogás ha azt hiszed hogy örökkön örökké együtt lesztek a pároddal. Mert nem igaz. Sajnos."


Lehet, hogy nem minden kapcsolat tart ma örökké, de ez is csak azért van, mert a világ belénk sulykolja azt a tényt, hogy miért maradnánk meg egyetlen egy ember mellett.

De kivételek mindig lesznek és a kivétel képezi a szabályt.


A másik meg az, amit a többiek közül is mondtak már egy páran.

Gondolom a srác amíg nem volt barátnője (a csajok helyett a "ti", de kimerem mondani, hogy a "TE" nyakadon lógott).

És ez most neked baromira hiányzik. És szeretnéd vissza kapni ezt az érzést.

Szerintem az 5 év alatt simán belezúgtál és ezért hiányzik ennyire, amit magadnak sem mersz be vallani.


Egyébként meg megsúgom: a fiúk nagyobb része fog inkább foglalkozni a párjával, mint a barátaival. Ez többnyire így van rendjén. Belénk van ültetve az, hogy családot alapítsunk.

És igazából amit mondtál, önmagában egy baromság:

Miért is érnének többet a barátok?


Azoknak az embereknek, attól mert te épp szerencsétlen vagy párkapcsolatok terén, még nagy valószínűséggel lesz saját kapcsolatuk, majd szeretnének saját családot.

És ha ennek az ideje eljön, ami idővel elfog jönni, max 10 év hozzád képest, akkor már nem a barátok, a kijárkálás, etc.. lesz a legfontosabb dolog az életükben.


Meg attól, hogy neked balul sült el a kapcsolatod, ami lerí a féltékenységi rohamodból, neked hiányzik valaki az életedből és vele szeretnéd helyettesíteni.

2017. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
57%

Jöttök itt, hogy így, meg úgy a barátság. A párommal, mind azt át tudom élni. Nem is csoda, ha a barát fontosabb, hogy a kapcsolatnak vége lesz. Körülöttem azt látom, a hú de nagy barátságok vége egy nagy összeveszés. Már 18 évesen rájöttem, barát is csak két lépés távolságból. Na és valószínű, azért van nagyon rég jó párkapcsolatom, mert minden más elé van helyezve, úgy mint barátok, család, stb.

Mindenkivel tökéletes viszonyba akarok lenni, mindenkivel rossz viszonyba leszek ezáltal.

Kérdező, te meg egyszerűen ki akarod sajátítani, a saját szórakoztatásodra, vagy szerelmes vagy a srácba és rosszul esik, hogy más lánnyal van.

2017. dec. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
21-es vagyok (avagy 9es) elrontottam valamit:D nem 2,3,4 eve ismeri hanem 2,3,4 honapja, csak azt lehagytam.
2017. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!