Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnálaz alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnálaz alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
Este fél 10 körül lementem futni. Szóltam a páromnak, hogy nem viszek kulcsot, majd engedjen be. Kb. egy óra múlva végeztem, nyomom a kapucsengőt, és semmi válasz. Vagy elromlott, vagy nem hallatszik fent. A lépcsőházba nem tudok bemenni. Vártam, hogy jöjjön valaki, de sehol senki. Ilyen későn egyik szomszédot sem szívesen csengetem fel. A kocsma zárva, állomás nincs a közelben. Néztem kívülről az ablakunkat, tök sötét. Én olyan kilátástalan helyzetben még sosem voltam, hogy fáradtan, izzadtan az utcán töltsem az éjszakáját. Te mit léptél volna a helyemben?
2017. dec. 23. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam telefon azért lenne, szóval megpróbálnám felhívni.
2017. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Én ennél sokkal hülyébb helyzetben voltam. A férjem munkája miatt költöztünk külföldre, a világ másik felére. Én még a nyelvet sem beszéltem, csak nagyon minimálisan. A kiérkezésem után nem sokkal a férjem elutazott külföldre egy hétre. Én akkor még nem dolgoztam, így eljártam futni. Egyik futás után, mikor hazaértem, nem találtam a kulcsom. Visszamentem a parkba, fél órán át kerestem, majd az arra sétálókat is bevontam a kutatásba. Nem lett meg. Hívtam folyamatosan a férjem, de nem tudtam elérni. Már sötétedett és nagyon szarul éreztem magam. Egyedül, egy idegen országban és nem ismertem szinte senkit. Végül a férjem visszahívott, megadta a lakás tulajának a számát. Felhívtam, nagy nehezen elmagyaráztam neki, mi történt, és mondta, hogy 1 óra múlva tudja hozni a pótkulcsot. Közben a lépcsőházba legalább bejutottam, majd 1 óra múlva a lakásba is. Szerencse, hogy telefon volt nálam.
2017. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És mi lett a vége, hogy jutottál be? Párod elaludt vagy miért nem nyitotta ki?

Én is futok. De ha este fél 10kor mennék ki, telo tuti lenne nálam, bármilyen eshetőségre. Meg hát nem varnám el, hogy addig ő e feküdjön le amíg én haza nem érek.

Telefon, kulcs futóscuccban el kell hogy férjen.

2017. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan hülye, hogy telefon nélkül menjek akárhová is, kulcs nélkül meg pláne.
2017. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy pesten nem késő az este 11, de itt felénk már az. Emeleten lakunk, magasan. Akit ismertem szomszédot, már sötét volt náluk.

Azért nem vittem telefont, merttartóm nem volt kézben pedig semmit sem szeretek vinni, zavar. Kulcsot szintén. Elég nagy a kulccsomom, és biztam a páromban.

Én annyira kétségbe estem, hogy leültem a lépcsőre és sírtam. Nem is az hogy kint ragadtam, hanem az érzés, hogy a paromnak ennyire nem számítok, nem is érdekli hogy nem mentem haza. Reménykedtem, hogy lejön utánam néz, de nem jött.

Szerencsére Kb 1 óra múlva jött egy ember és beengedett. Párom bámulta a tv-t. Elintézte annyival hogy nem hallotta. Megvonta a vállát, hogy bejutottal, akkor mi a baj. Végül nagyon összevesztünk, hogy ennyire nem értjük egymást.

Tanultam az esetből.Csináltattam egy külön kulcsot, ami nem zavar a futásban, hogy ne kelljen a nagy csomóról leszedni. És azt is hogy nem bizhatok senkiben, csak magamra számíthatok. De sokszor eszembe jut, hogy mit tehettem volna a sírás helyett, és ha nem jön senki, akkor milyen lelkiállapotban kerülök haza.

Köszi a válaszokat!

2017. dec. 26. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!