Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után sem mutat be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után sem mutat be a szüleinek. Miért?

Figyelt kérdés
Az én szüleim gyerekükként szeretik szinte, 4 hónap után mutattam be. Nem vagyunk már tinik,komoly kapcsolatnak hittem
2017. dec. 23. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10: a fő gáz nem az, hogy nem mutat be, hanem, hogy ennyi idő után sem tudja őszintén elmondani, hogy miért.


Engem ez ezerszer jobban bántana annál, amit csinál. Ennyire nem bízik benned?!


Tudod, nekem elég zűrös a családi hátterem több okból. Van közeli hozzátartozóm, akit soha semmilyen körülmények között nem mutatok be a barátnőmnek, viszont mindig elmondom az okát, nem hagyom kétségek között, nem titkolom előle, csak annyit kérek, hogy értsen meg, fogadjon el. Bízom a mindenkori páromban, hogy megért, és ha nem tud elfogadni így, akkor nem is tartozunk össze.

2017. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A szülei még nem tudják, hogy elvált, mert tényleg nem...
2017. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaaa, és boldog karácsonyt.
2017. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
Tudják egyáltalán, hogy együtt vagytok? A barátainak bemutatott már? Kit ismersz az ő családjából és baráti köréből?
2017. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sztem akkor nem vesz komolyan .Eleve milyen az màr hogy semmi indokot okot nem mond.Kétségek között hagy ez veled szemben nem fair.Ên lépnék ha nem mutat be vsgy nem ad egy értelmes indokot hogy mit miért tesz vagy nem tesz én otthagynàm.Eleve te igy is türelmesen vàrsz meg vàrtàl ennél mar hova legyél türelmes .
2017. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mcgalagony17 ***** válasza:

Aki nem gondolja komolyan a kapcsolatot az a párja szüleihez se megy el. Szerintem itt arról lehet szó, hogy zűrös a család vagy csak ő nincs velük olyan intim viszonyban, hogy bemutassa a partnert... De ahogy előttem is írták, azt meg lehet mondani korrektül. És akkor a másik fél eldöntheti,hogy így "bujkálva" is kell-e neki a kapcsolat. Az én személyes véleményem az, hogy a szülői bemutatás csak nyűg, és szinte mindig mindent tönkretesz.. De természetesen teljesen normális dolog, ha valakit ez zavar, hisz az élet rendje, hogy a párunk az egész életünket, és annak fontos személyeit megismerje :) Ideális esetben ;)


23/N

2017. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha te még suliba jársz s nem dolgozol az ok lehet egy gyereket nevelő felnőtt embernél. Így viszont maga a kapcsolat is értelmetlen ha ez oly fontos.

Otthon meg lehet alkoholista, elmebeteg, vagy simán csak érdektelen, rosszindulatú családtag is aki miatt nem akarja ezt.

2017. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!