Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik sokáig voltak együtt valakivel és a végén már csak megszokásból voltak együtt, mi volt az amikor azt mondtátok, hogy most vége?

Figyelt kérdés

Vannak azok a párok akik hosszú évekig együtt vannak, de mind a ketten érzik, hogy ez már nem az igazi.

Azt hiszem most én is ebbe a helyzetben vagyok.

párommal lassan 6 éve együtt vagyunk, de érzem és szerintem ő is, hogy ez már nem olyan mint kellene, hogy legyen.


Szeretem őt, fontos nekem és én is neki úgy érzem, de semmi tűz nincs már ebben a kapcsolatban.Mind a ketten elkényelmesedtünk ebben a kapcsolatban és annyira megvan szokva a másik jelenléte, hogy nem is akarunk rajta nagyon változtatni, pedig ez így nem jó.


Ha volt valaki ebben a helyzetben, mi volt az a pont amikor vége lett az egésznek.

Esetleg tanácsot tudna adni ?


28/F 25/N


2017. dec. 24. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, több, mint 10 éven át szentül hittem, hogy ő erre nem képes, sosem tudná megtenni.

Nem csak én, hanem a környezetünkben senki sem tudta volna ezt elképzelni róla.

Mindenki le volt döbbenve.

Az, hogy nem ilyen arcát mutatja, még nem jelenti azt, hogy egyszer nem változik meg.

Én is azt hittem, ismerem, aztn kiderült, hogy mégsem.

Vagyis addig talán ismertem, mert mégsem tudja magát megjátszani az ember éveken át.

De aztán történik valami, elborul az agya, bekattan, és hirteln minden más lesz.

Egy gyilkos sem feltétlenül tervezi, sokszor csak bekattan és úgy történnek a dolgok.

Ugyanez van egy veszekedésnél, lehet egy áldott jó ember valaki, de amikor dühös, olyat mond, amit sosem tudsz neki megbocsátani.

Ha unalmas, nincs meg a tűz, akkor nem is pillanatnyi dolognak kell történnie, hanem majd szép lassan ólálkodik a kísértés, és egyre erősebb lesz. Aztán eljön az a pont, amikor dönt, és más minden a változás mellett fog szólni. :(

25 évesen ez még nem akkora tragédia, főleg hogy már fel is ismerted.

2017. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és a többiekét is.

Azt a végére kirakhattam volna, hogy én a történet férfi tagja vagyok, így elismerem nem volt teljesen egyértelmű.


28/F

2017. dec. 25. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!