Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat első hónapjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat első hónapjában durva fertőző nemibetegséget kapnál az amúgy normálisnak látszó másik féltől, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 07:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
2: Én is feljelentettem, lesöpörték az asztalról. Pedig több esetre is nyújtottam be bizonyítékot. (Nem csak velem volt úgy együtt, hogy hazudott magáról. Mi átestünk jóval az együttlét előtt az ide vonatkozó beszélgetéseken! Csak qrvára nem volt köze a valóságnak ahhoz, amiket mondott. Családi állapotát tekintve sem!) Vak komondor országa.
2017. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Én vigyorgok ezen az egészen (nem a betegségeden!). Ez az emberiség. Kúrnak, basznak égen földön aztán ez a vége. Ha valaki azt meri mondani, hogy vissza kelle fognia az embereknek magukat és nem ilyen állatokétól is állattibb módon élni a szexuális életüket az le van nézve, meg van kövezve. Idióta társadalom, idióta szokásokkal. Normális kapcsolatokban, normális emberek feküdnének le egymással akkor nem vagy nagyon ritkán lenne ilyen.


Töménytelen viszkető pinájú pitsa és a sok pina mániás barom.

Én nem fekszek össze egy nővel sem úgy, hogy ne éreznék valamit vagy ne ismerném meg kellően. Nyilván, ha a fél város már járt benne akkor kuka, mert valószínűbb, hogy járkál már benne valami.

A természet nagyon szépen korrigálja a sok agyatlant a létrehozott nemi betegségekkel. Annyi a gond, hogy néha a normális keretek között élők is elkapják.

2017. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Privátot nem írok, a pasi harmincas, én majdnem harminc.


Igen, inkább ő akarta a kapcsolatot, én meg adtam egy esélyt a dolognak, hátha kialakul valami erősebb, mint a szimpátia.

2017. dec. 25. 15:07
 14/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért kíváncsi lennék, mi az a durva fertőző nemi betegség.

Ugyanis sokan pl. abban a hitben élnek, hogy egy szimpla hüvelygomba is nemi úton terjedő betegség, amit csak és kizárólag a partnertől lehet elkapni, holott ez nagyon nem igaz.

Szóval a kérdés: milyen betegségről is van szó?

2017. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!