Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy fiúval, aki nem sportol, de zavarja, hogy a barátnője sportosabb nála?

Figyelt kérdés
Csak olyan sportokat hajlandó űzni alkalmanként, amiben ő a jobb. Sajnálja az időt, amit a lány a sporttal tölt, de elmenni nem el vele, mert zavarná, hogy a lány jobban teljesít.
2017. dec. 25. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálatra méltó egy srác, nagyon gyerekes a viselkedése.


Az ilyet dobnám. Komolyan, nem lehet mindenki, mindenben jó. El kéne fogadni, hogy van, aki jobb egyes dolgokban.

2017. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elhagyni.
2017. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szanalmas.
2017. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Antiférfi
2017. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a férfiakat. Ha nem bírja az egójuk, hogy a barátnőjük fittebb, akkor miért sportos lányokat akarnak?
2017. dec. 25. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:

# 5


Miért, batki...., mert az tetszik neki...ne vidd túlzásba a sportot, megárt:DDD


Komolyabban:

Talán kicsit hagyni kellene nyerni, hogy lassan, de biztosan felfejlődjön melletted.Erre tényleg nem gondoltál még?

Egy sportot kezdő vagy bénázó gyereket sem tipor a sárba edzésen senki, ha sportszerű valaki persze.

2017. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak nem gyerek már, ezért aggasztó a viselkedése.Büszkének kellene lennie, hogy ügyes, kitartó, nem lusta a làny. Hagyd ott, később komoly problémák lesznek még, ha ilyen gyerekes és egója vezérli.
2017. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező hagyd a francba. Az ilyennek nincs jövője.


#6

Egy állásinterjún se fog senki rosszabbul teljesíteni azért mert megsajnál téged és inkább hagyja neked a jobb álláslehetőséget. Felnőtt emberekről beszélünk nem 6-7 éves gyerekekről.

2017. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6: Egy dolog türelmesnek és udvariasnak lenni egy kezdővel és egy másik dolog a kedvéért lelassítani.
2017. dec. 25. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom, aki azon is hisztizett, hogy jobban tudtam nála biliárdozni (wtf), meg hogy többet kersek mint ő. Teljesen gyerekes hozzállás, valószínűleg önértékelésével lehetnek gondok elég komolyan.

A mostani barátom abszolút antisportos, míg én heti többször járok edzeni, de ez egyáltalán nem zavarja, sőt, örül is neki, mert látja, hogy szeretem csinálni és jókedvűen-kisimulva megyek haza utána.


Úgy vettem le, hogy te vagy a lány. Ne hagyd, hogy visszafogjon és kritizáljon abban amit, szeretsz és amiben jó vagy. Ha nem akar veled menni, akkor ne menjen, de ne kritizáljon a hobbid miatt. Azt meg főleg nem kell eltitkolnod, hogy valamiben jobb vagy nála. Nem a te dolgod, hogy ilyen módon ápolgasd a törékeny kisfiú egóját.

2017. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!