Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mennyire tolerálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire tolerálják jól ha a nő keres többet?

Figyelt kérdés
Jelenleg szűkösen, de jól megvagyunk a férjemmel. Amikor összejöttünk én a felvételire tanultam, közben egy gyárban dolgoztam, párom dolgozott. Az anyagiak miatt nem tudtam hamarabb elkezdeni, de végül felvettek oda ahova szerettem volna, csak mellette dolgozni nem jut időm. Férjem támogat mindenben, most konkrétan ő tart el. Az ő fizetése éppen csak több mint a minimálbér, pedig 7 éve a szakmában van. Ha én végezek, akkor a kezdőfizetés is az övének a háromszorosa lesz. Ami szerintem jó, mert én vele tervezem az életem és így sokkal jobb színvonalon élhetnénk. Viszont sok olyat látok a környezetemben, ahol a férfinak a büszkeségét ez konkrétan sérti, hogy nem ő a családfenntartó többé.

2017. dec. 26. 03:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%
Inkább az a kérdés, hogy a nők mennyire tolerálják, ha a pasi keres kevesebbet :D
2017. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Mennyasszonyom pár éve sokkal többet keresett. Meg kell, hogy mondjam engem zavart. De! Belőlem szerintem ez kihozta lehető legjobbat. Jobban hajtottam, munka után fáradtan is pròbáltam ùj dolgokat tanulni, hogy észrevegyék és egyre jobb pozìciòba kerülhessek. Rövid időre sikerült is megelőzni, de aztán előléptették őt is. Egészséges versengés alakult ki. Most már nem zavar egyáltalán egyébként. :)
2017. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!