Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Bármit teszek, még mindig tetszik a pasimnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmre kb úgy néztem mint a testvéremre egészen addig míg összejöttem a barátommal.


Minden tök jól működik, egyedül az zavar, hogy a legjobb barátnőm sokkal szebb nálam, sokkal "kelendőbb" is úgymond a férfiaknál, és az én barátomnak is tetszik. Bár személyesen nem ismeri, de facebookon és instagramon követi, és minden kihívóbb képét likeolja. Akadt már rá példa, hogy hallottam hogy a haverjának azt mondta, hogy "huu ismerem azt a csajt nagyon d*gnivaló"...

Én bevallom nem szép dolog, de a barátom előtt próbálom lejáratni a barátnőmet, pl. hogy már mennyi pasival lefeküdt, hányszor szokott berúgni. Meg hogy nem azok az esetei mint ő. De bárhogy próbálkozom nem tudok már mit tenni. Minden jól működik amúgy a kapcsolatban, de ez nagyon zavar.


Ha pl. a barátnőm háza előtt sétálunk direkt hangosan beszél, meg kukucskál befelé... olyanra is volt példa hogy kocsival mentünk, a barátnőm meg sétált az utcán, én meg mondtam hogy "Nézd ott van xy!" Neki meg felcsillant a szeme, hogy "Hol?" És utána direkt látványosan, kézifékezve fordult be a kanyarnál. Utána meg megkérdezte tőlem hogy "szerinted látta?"... nocomment.


Szóval sok olyan dolgot tesz amiből le lehet szűrni hogy bejön neki. És hiába próbálom lebeszélni róla, tényleg egy szemét l.otyóként állítom már be, és még a barátom is mondja hogy hú ez gáz, de bármi van, eltelik 1 óra, a barátnőm posztol valami miniruhás képet, és a barátom már rögtön likeolja. Én meg kb felrobbanok.


Már szóvá tettem többször is neki, de csak kiröhög, meg ő van felháborodva hogy féltékeny vagyok. A barátnőmmel meg felesleges beszélnem mert tényleg nem bukik az olyan fiúkra mint az én barátom. Meg most jelenleg van is pasija.


Most ezt nekem le kell nyelnem? Már 2 éve megy ez... Vagy mivel tudnám elérni, hogy ne csorgassa már a nyálát utána? :S ti mit csinálnátok?


2017. dec. 26. 23:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Én bemutatnám őket egymásnak.


Ez totál számalmas viselkedés a pasid részéről és nem nyelném le. Egyszer tenném szóvá és ha semmi nem változik, nyugodtan mehet isten hírével.

2017. dec. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy számára ismeretlen(hisz azt írtad nem találkoztak mèg) "húzni való csaj" fotóira csorgatja a nyálát?? Te meg azt hiszed, ha egy qrvának állítod be, az majd eltántorít egy pasid, aki kefèlni akar??

Istenkèm, te mègis hány èves vagy?? Egy kefèlni akaró pasinak csak olaj a tűzre, ha megtudja, hogy a kiszemelt könnyűvèrű!

2017. dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy a teged nem szereto pasidat kidobnad, 2 eved turod ezt a megalaztatast, es kozben egy olyan embert sarozol, aki ellened semmit nem artott. Undorito vagy es nagyon ostoba. A pasidnak pedig csak szamar vagy a lo helyett. Alacsony koltsegvetesu punci, akit meg barmikor meg is alazhat.


De tenyleg szuper minden. Tenyleg.

2017. dec. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

A barátnődet meg szeretné dugni, ilyen egyszerű. A véleményét és a cselekedeit pedig nem tudja vagy nem akarja véka alá rejteni előtted.

Gondolom még soha nem volt olyan kaliberű lánnyal mint az a csaj és egyszer akarna. Nem hinném, hogy külsőségeken kívül bármi vonzaná még.

2017. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%

A csávót ki kéne dobni, ilyen egyszerű.

Ám mivel ezt te nem akarod megtenni...


Nos, ha ilyen elvakult lennék, mint te, akkor beszélnék a barátnőmmel, hogy tiltsa le a páromat. Nem kell törölni meg semmi, csak hogy ne lássa a posztjait. Ha nincsenek posztok, nincs mire nyálat csorgatni.

Ha annyira nagyon legjobb majdnemhugi a barátnőd, akkor bizonyára meg fogja tenni a kedvedért, hogy megszüntesse a konfliktust.

(Esetleg ver némi észt a fejedbe, hogy ne alázd magad ilyen pasi mellett, de az már csak mellékes siker lenne. :) )

2017. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%

"A legjobb barátnőmre kb úgy néztem mint a testvéremre egészen addig míg összejöttem a barátommal."


És ezt képes lennél felrúgni egy ilyen utolsó degenerált selejt miatt, mint a pasikád? Azért pasikád, mert ezt még fiúnak se lehet nevezni, nemhogy férfinak. Az meg nem a barátnő hibája, hogy nem szeret és nem tisztel, ezt már te vívtad ki azzal a ténnyel, hogy egy ilyen megbízhatatlan k#rvapecérnek elnézed az ilyen dolgait és még mindig párodnak nevezed. Hogy lehetsz ennyire igénytelen, hogy egy ilyennel egyáltalán szóbaállsz?


Te is eláshatnád magad, amiért ekkora idióta lábtörlő vagy és még mindig nem rúgtad ki ezt a nyomorultat, de úgy cseszed el az életed, ahogy akarod. Persze, tudjuk, úúúgy szereted (bár kérdés, mit lehet egy ilyen szardarabon szeretni és miért nem szereted saját magad jobban ennél a bánásmódnál, de ez már a te problémád..) Csak legalább ne hívd a csajt a barátnődnek, mert minden vagy, csak barát nem.

2017. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%
Figyeljétek meg mi lesz most, hogy mindenki egyértelműen ugyanazt írta: a kérdező vele fog maradni, a barátnőjét elveszti (mert ki akarna olyan barátokat, akik mások előtt mocskolják őt) és pár hónap múlva nagy sírás lett, hogy jajj milyen tökéletes volt a kapcsolat miért csalt meg.
2017. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%
Rossz oldaláról közelíted meg a dolgot. Ennyire párkapcsolatfüggő vagy, hogy ilyen parasztságot elnézel a pasdnak, és inkább a barátnődet mocskolod, akinek kb. annyi az egyetlen bűne, hogy a közízlés által szebb külsővel született, mint te? Én a sráctól szabadulnék meg sürgősen, és keresnék egy normálisat, aki nem beszél ilyen tahón meg nem gondolkozik azon párkapcsolatban, hogy kit varrna le.
2017. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Te aztán igazi barát vagy, hogy a barátnődet elhordod a háta mögött minden lotyónak. :D na ezért nem voltak soha barátnőim. Sok "nőnek" nem nőtt ki a gerince.

2. A pasid olyan mint ha 15 lenne, gyerekes és nyomorék.

3. Nyilvánvalóan nem szeret, pótlék vagy neki. Nem is értem minek vagy vele.

Mondjuk megérdemlitek egymást.

2017. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kuka!!!
2020. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!