Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem enged se dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged se dolgozni, se szórakozni, se nyaralni. Ez így már kisajátítás?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, ő dolgozik, de a szüleinél lakik. A szüleimhez sose akar jönni, mindig én megyek át hozzá. Ő nehezen barátkozik, és nem is jár el nagyon sehova, és mindig megsértődik, ha nekem programom/dolgom van, amikor ő is ráér. Ha elmegyünk valahova, sosem enged fizetni, mondván én nem keresek, mindig drága ajándékokat vesz nekem, de én nem viszonozhatom neki. Nyáron lebeszélt arról, hogy dolgozzak, mert ő sem dolgozott egyetem alatt, és ha estére hívnának be, az csak tőle elvett idő lenne.

Az anyja és testvére próbálnak velem beszélgetni, a testvére el is hívott hozzájuk, de a párom nem akarja, és mindig elhív, ha az anyja beszélni akar velem.


2017. dec. 27. 15:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem várja el, hogy kiszolgáljam, ellenkezőleg, ő keresi az én kegyeimet, de nem igazán szereti, ha rajta kívül van más programom vagy ki kell jönnie a komfortzónájából (pl. megismerkednie a családommal)
2017. dec. 27. 16:23
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Na,itt az élő példa,hogy nem kell arab pasi ahhoz,hogy valakit így beetessenek a nem kell dolgozni dumával.Fos szűrővel ki lehet fogni 10-20-30 km-es körzetből is,ráadásul kaukázusit.
2017. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Totál elmebeteg, ha már most ilyen - én meg láttam már sok hasonlót, hogy mi lesz ebből.... ne várd ki!
2017. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem látod a fától az erdőt. Ez a bántalmazó kapcsolat tökéletesen felépített kis előszobája, amiből még simán kiszaladhatnál, ha lenne egy csöpp eszed, de te inkább beljebb sétálsz a nappaliba. Nem csak a fizikai erőszak a bántalmazás. Mindig elszigeteléssel, korlátozásokkal,birtoklási vággyal, féltékenykedéssel kezdődik. Fel nem foghatom épkézláb ember, józan ésszel,normális önértékeléssel, támogató háttérrel hogy a viharba viselheti ezt el. Kellene a fenének, hogy bárki is a tenyerén hordozzon (bár az én szótáramban az nem ezt jelenti), miközben voltaképpen a szabadságom veszi el.
2017. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez fura. Imádom a páromat, szombat este óta 10 percnél többre nem váltunk külön. Nekem ma szabadnapom van,mégis programot szervezett ma délutánra. Ez is elvesz az együtt töltött időből, mégsem zavar. Van saját élete, nincs mindig helyem benne. Olyan is volt, hogy neki volt szabadideje, de nekem volt már más dolgom egy barátnőmmel.

Az lenne az egészséges, hogy neked akkor is lehet dolgod, amikor ő ráér.

Mondd el neki, hogy neked fontos, hogy másokkal is legyél. Attól ti még nagyon szeretitek egymást, hogy mással is töltötök időt

2017. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

Hagyjátok már ezt a szegény lányt. ugyanolyan hibbant, mintg a pasija, ha ezt 1 napnál tovább tűrte. Már pedig a leírásból úgy tűnik, hogy így élnek már jó ideje.

Pont egymáshoz valók a pasival, nincsen semmi baj:)

2017. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem, brit tudósok szerint ez még nem kisajátítás!

Ha zavar, szakíts. Ha nem, és szereted, hogy ilyen control freak a barátod, akkor maradj vele. Miért van ennyi hülye ember?

2017. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez jó, hogy csicskáztatnak és más megmondja neked, mit csinálhatsz és mit nem, akkor éljetek boldogan, a te bajod. Vannak ilyen ferde lelkületű, beteg emberek.
2017. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez nem hangzik túl romantikusan, de tedd magadat az első helyre... (Ne félj a párodnak nincs ilyen gondja)

Egy jó kapcsolat nem arról szól, hogy mennyi mindent tudsz feláldozni a másikért (jelen esetben egy lehetséges munkatapasztalatot, önálló keresetet, függetlenséget és külön időtöltést) hanem arról, hogy a két ember önálló élettel eldönti, hogy egymás társai lesznek. Téged jelenleg lehúz és visszatart a barátod. Vigyázni kell az olyanokkal, akik elvárják, hogy köréjük építsd az egész életedet, mert az ég világon semmi sem garantálja, hogy ez a kapcsolat örökké fog tartani, aztán visszanézel az együtt töltött időre, és láthatod, hogy mennyivel előrébb tartanál az életedben, ha nem adtál volna fel mindent ezért fiúért.

Éld úgy az életedet ahogy akarod, ő is élje úgy, ahogy akarja, és ha ez így nem működik, akkor nem biztos, hogy érdemes a kapcsolatban maradni.

2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
A Világegyetem két leggyakoribb eleme: a HIDROGÉN és a HÜLYESÉG
2017. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!