Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem enged se dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged se dolgozni, se szórakozni, se nyaralni. Ez így már kisajátítás?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, ő dolgozik, de a szüleinél lakik. A szüleimhez sose akar jönni, mindig én megyek át hozzá. Ő nehezen barátkozik, és nem is jár el nagyon sehova, és mindig megsértődik, ha nekem programom/dolgom van, amikor ő is ráér. Ha elmegyünk valahova, sosem enged fizetni, mondván én nem keresek, mindig drága ajándékokat vesz nekem, de én nem viszonozhatom neki. Nyáron lebeszélt arról, hogy dolgozzak, mert ő sem dolgozott egyetem alatt, és ha estére hívnának be, az csak tőle elvett idő lenne.

Az anyja és testvére próbálnak velem beszélgetni, a testvére el is hívott hozzájuk, de a párom nem akarja, és mindig elhív, ha az anyja beszélni akar velem.


2017. dec. 27. 15:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem kéne hagynod. Mit fogsz kezdeni egyetem után? Hogy lesz munkatapasztalatod?

Ha a párom beleszólna, hogy a szabadidőmben mit csinálok már tuti nem lennénk együtt. Mindenkinek kijár egy kis szabadság. Nyilván azért vagy együtt vele, mert jól megvagytok de ez önzőség. Nem lehetsz csak az övé. Van saját családod, vannak barátaid, akikkel ugyanúgy értékes időt tölthetsz el . Ne engedd, hogy ennyire uralkodjon rajtad!

2017. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 ceruzabácsi ***** válasza:
100%
Minek neked egy ilyen fax???
2017. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%

Mibol fizeted a tandijad?

A kajadat ruhaidat ????


En is egyetemista vagyok

Havi 200k tandijert tudod mennyit kell dolgozni egyetem alatt ??


Istenen ilyen piszlicsari kerdesek jezusom


Orulj neki h a szuleid tudnak segiteni


Mellesleg nulla tapasztalattal nehez lesz melot talalni

2017. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez kisajátítás, akármi az indok.


A szüleim nem akarták, hogy főiskola mellett dolgozzak. Nem hallgattam rájuk, persze ezért rengeteg konfliktussal fizettem, de végül belátták, hogy nekem volt igazam. Megértem, hogy ők miért voltak ellene, teljesen másban nőttek fel, más körülmények között voltak pályakezdők, mint én, de a világ megváltozott. Később nagyon jól jöttek a suli mellett szerzett munkatapasztalatok. Sőt, ha valaki szerencsésebb, akár már sulis éveiben kiépíthet olyan emberi kapcsolatokat diákmunka révén, amik segíthetik a későbbi munkavállalását már diplomásan, és nem a nulláról kell kezdenie az álláskeresést.

2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne hagynod magad.
2017. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Függővé tesz saját magától. Tényleg bántalmazó előszoba. Dolgozni, szórakozni és nyaralni se?! Tőle elvett idő, ha az ő szabadidejében te dolgozol? Ő rendelkezik a te időddel? Nem érdekli a családod, elrekeszt más emberektől? Te is érzed, hogy beteges, mi csak megerősíthetünk! Ez nagyon elfajulhat! Én lelépnék.

Persze te nem fogsz vadidegen emberek anonim tanácsára szakítani, ezért csak arra kérlek, ne hagyd magad, kardoskodj az önállóságod és függetlenséged mellett. Ha igaz, amiket írtál, hamar feszültté válik a helyzet.

Vissza fogja még követelni a sok befektetett pénzt és energiát, kétségeid ne legyenek.

2017. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!