Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vizsgám miatt ideges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vizsgám miatt ideges vagyok, a barátom szakítani akar velem, mert nem bírja ezt elviselni. Adjatok valami tanácsot! (? )

Figyelt kérdés

2 hét múlva záróvizsgázok az egyetemen, és nagyon sokat tanulok. Egyre idegesebb vagyok, nagyon jó lenne már túlesni ezen. Az igaz hogy a barátommal is türelmetlenebb vagyok de mindennap keresem őt tanulás után, nem hanyagolom el. Viszont ma azt mondta hogy kezdi unni hogy folyton ideges vagyok és jobb lenne ha hagynánk egymást. Ma még meggyőztem hogy nem leszek ideges többet de szerintem egy két nap és szakítani fog velem. Most mit tegyek? Valakinek valami tanács? Hogy lehetnék nyugodtabb?

N



2017. dec. 27. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
90%
Egyêpkênt az exem hasonló volt és mondjuk ên nem vizsgàztam de neki uj munkahelye lett én mellette âlltam és utàna ugyalakult hogy csak tanulok akkor szó szerint tojt a fejemre .Egyêpként kavart vmi csajjal is ezt utolag tudtam meg.:)Ennyit hogy a stressz miatt nincs türelme .Kitudja azóta fűz vmijen csajt csak jol titkolja mert az ilyet màr csak azért sem mondana el.:)
2017. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2018. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:
#62: Azóta eltelt több mint egy fél év, de köszönöm a roppant segítőkész válaszod! Máskor azért nèzz dátumot!
2018. aug. 6. 10:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!