Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vizsgám miatt ideges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vizsgám miatt ideges vagyok, a barátom szakítani akar velem, mert nem bírja ezt elviselni. Adjatok valami tanácsot! (? )

Figyelt kérdés

2 hét múlva záróvizsgázok az egyetemen, és nagyon sokat tanulok. Egyre idegesebb vagyok, nagyon jó lenne már túlesni ezen. Az igaz hogy a barátommal is türelmetlenebb vagyok de mindennap keresem őt tanulás után, nem hanyagolom el. Viszont ma azt mondta hogy kezdi unni hogy folyton ideges vagyok és jobb lenne ha hagynánk egymást. Ma még meggyőztem hogy nem leszek ideges többet de szerintem egy két nap és szakítani fog velem. Most mit tegyek? Valakinek valami tanács? Hogy lehetnék nyugodtabb?

N



2017. dec. 27. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

#19: Neked mi bajod? Süt a rosszindulat az írásodból.

Nem hanyagolom el a barátom, most írom le harmadszor. Te meg folyton azt hangsúlyodozod hogy az egyetemisták milyenek. Lehet véleményt írni, de normális hangnemben. Én sem támadtalak le téged szerintem. Gondolom te vizsga előtt sem vagy ideges. Irigyellek ezért mondjuk. Sajnos én idegeskedős vagyok.

2017. dec. 27. 22:06
 22/63 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz vele, ha nem erti meg, az utolso ket hetet. Nehogy mar ezen rontsd el a vizsgad. Biztos valami szakmunkas es irigy.
2017. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
23%
Igen, irigy vagyok. Múltkor is egy egyetemista szolgált ki a McDonalds-ban.
2017. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
67%
#19 kalauz, ne csodalkozz a velemenyen 😃
2017. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Nem szakmunkás! Egyetemet végzett ő is! De nem a végzettség alapján választottuk egymást.

Neki szeptemberben volt egy elég rossz időszaka sajnos. Én végig támogattam mindenben, hiszen az élet nem csak jó dolgokból áll. Eszembe nem jutott volna vele szakítani. Pedig ő is nagyon ideges volt akkor. Azzal egyetértek hogy egymás segítéséről is szól egy kapcsolat.

Nekem ez az utolsó vizsgám. A legfontosabb ugye. Utána már "csak" a munka lesz.

2017. dec. 27. 22:10
 26/63 anonim ***** válasza:
14%

#24

Kalauz a vonatokon van zsenikém. Ez gondolom kimaradt a vizsgákból.

Nekem bőven az a tudat, hogy jobban keresek jelenleg mint egy egyetemista és van néhány kollégám aki diplomás, de még ehhez is síkhülye.

2017. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
15%
Mit gyakorizol itt, nem tanulnod kéne?!
2017. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
12%
Nekem január 15-én van államvizsgám. Két tétel között jól esne ha egy férfi oldaná bennem a feszültséget. ;-)
2017. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

#27: Reggeltől tanultam. Ne haragudj hogy lassan aludni szeretnék.


Úristen mennyi rosszindulat van az emberekben. Hihetetlen. Elkeserítő ez egyébként. Én nem vagyok ilyen másokkal.

2017. dec. 27. 22:21
 30/63 anonim ***** válasza:
83%
Egy egyetemistanal nem nagy teljesitmeny jobban keresni, ugyanis altalaban diakmeloznak heti 3 napot maximum. Majd esetleg a diploma utan 1-2-3 evvel vissza lehet terni ra, ki keres mivel mennyit es hany ora alatt.
2017. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!