Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vizsgám miatt ideges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vizsgám miatt ideges vagyok, a barátom szakítani akar velem, mert nem bírja ezt elviselni. Adjatok valami tanácsot! (? )

Figyelt kérdés

2 hét múlva záróvizsgázok az egyetemen, és nagyon sokat tanulok. Egyre idegesebb vagyok, nagyon jó lenne már túlesni ezen. Az igaz hogy a barátommal is türelmetlenebb vagyok de mindennap keresem őt tanulás után, nem hanyagolom el. Viszont ma azt mondta hogy kezdi unni hogy folyton ideges vagyok és jobb lenne ha hagynánk egymást. Ma még meggyőztem hogy nem leszek ideges többet de szerintem egy két nap és szakítani fog velem. Most mit tegyek? Valakinek valami tanács? Hogy lehetnék nyugodtabb?

N



2017. dec. 27. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

kedves 8-as és 9-es válaszoló!

Igen dolgozok is emellett csak az ünnepek miatt leállás van most. Eddig szinte egy szabadnapom nem volt, de mégis megoldottam hogy találkozzak vele. Fel akartam mondani a barátom miatt, hogy többet legyek vele. Inkább a vizsgára se mennék el, már az is megfordult a fejemben. Nem játszom el a nagyhalált és életemben egyszer voltam bulizi,a gólyabálon. Sosem jártam el szinte sehova. Megy az ítélkezés azt látom..

Meglepődtem volna ha nem jelennek meg a szokásos veszekedő emberek!

2017. dec. 27. 21:43
 12/63 anonim válasza:
87%
Ha nem fogadja el, hogy ebben az adott szituacioban mi neked a legfontosabb, s csak azert mert nyomas alatt vgy s nem o foglalja el az 1.helyet szakitani akar veled, akkor egy orbitalis barom!
2017. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy ilyen egoista bunkót a legjobban tennéd, ha te magad dobnád ki, nem még hogy könyörögj neki...
2017. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
27%

Tanácsot kértél, kaptál. (Hogy mennyi infót osztasz meg magadról, az a te dolgod, az alapján kapod a választ)

Felmondani egy munkahelyen a barátod miatt?

Ajaj, hát itt nagy gondok vannak.

2017. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
77%

Örülj, hogy megszabadulsz tőle.

Elkerülhetetlen, hogy valami miatt ideges legyél az életben, akár egy záróvizsgáról van szó, akár másról.

Keressen magának egy tökéletes nőt, aki mindig jókedvű! (Nem fog találni.)


22/N

2017. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
60%

Na,megjött a szaki-sereg,Jaguval az élen!

Én az ilyen önző faxt sokkal hamarabb kidobtam volna,mert nem igaz,hogy nem voltak előjelek.

2017. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
74%

Képzeld el, hogy mennyivel jobb most szakitani, mint pár év múlva, amikpr mondjuk a szüléskor durcizik be.

LAPÁT!

Egy kapcsolat au egymás egit

2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
68%
egymás segitéséről is szól
2017. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
18%

Igazából a lány is kizárólag a saját érdekeit és véljait tartja szem előtt.

Közli a párjával, hogy ő jelen pillanatban csak sokadik lehet mert minden egyéb fontosabb nála, de azért vágj hozzá jó képet és ne hanyagolj el, függetlenül attól, hogy most per-pill nem érdekelsz úgy mint eddig.


Árulja már el valaki, hogy ebben a helyzetben miért a barátja az önző akinek legnagyobb, legönzőbb és legalávalóbb bűne, hogy szeretne együtt lenni a lánnyal akit szeret.

Komoly baj lehet az egyetemisták agyával úgy érzem.

2017. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Tudom. Igazatok van :(
2017. dec. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!