Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, hogy viselnetek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogy viselnetek, ha a parotok anyja azt mondana, hogy nem illetek a fiahoz kulso teren?

Figyelt kérdés
Anyam ezt mindig eljatsz, senki sem eleg szep a fiahoz.
2017. dec. 28. 17:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem lehet megvédeni a barátnődet az anyáddal szemben? Hány éves vagy, 16, hogy nem mersz ellent mondani anyucinak? Így ne várd, hogy sokáig veled lesz a barátnőd...
2017. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Egy szoval nem mondtam, hogy nem vedem meg, ha igaza van, de az a vedelem nem abbol fog allni, hogy elkuldom anyamat a fa..ba.
2017. dec. 28. 17:29
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én megtanultam leszrni. Mindig azt mondja, egy pici törékeny lányt képzelt el a fiának. Én 165 cm vagyok 65 kg. Az nem érdekli, hogy a kisfiának utoljára az anyaméhben volt olyan jó dolga, mint mellettem, a lényeg, hogy nem 45 kg vagyok.
2017. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Anyam pont 165 centi es 65 kilo. :D Egyaltalan nem sok belole kiindulva, jo alakja van.
2017. dec. 28. 17:38
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvan nem allok melle, ha nincs igaza, de ellene sem."


Ez neked védelem? Pff.. Egyébként elküldeni a fenébe is lehet udvariasan is ám, nem arról volt szó, hogy állj le vele üvöltözni, hanem arról, hogy határozottan megmondod neki, hogy nem beszélhet a társadról ilyen módon, legyen kedves visszafogni a beszólogatásokat, mert ha nem képes tiszteletet tanúsítani a kérésed felé és nem hagyja abba ezt a gusztustalan viselkedést, akkor ritkítani fogod a kapcsolattartást. Majd utána következetesen be is tartani. Ha ez magadtól nem jutott eddig eszedbe, akkor nem is tudom hogy képzeled életképes felnőtt embernek magad.

2017. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

"hogy határozottan megmondod neki, hogy nem beszélhet a társadról ilyen módon, legyen kedves visszafogni a beszólogatásokat, mert ha nem képes tiszteletet tanúsítani a kérésed felé és nem hagyja abba ezt a gusztustalan viselkedést, akkor ritkítani fogod a kapcsolattartást."


Ez miota elkuldes a fenebe?

2017. dec. 28. 17:43
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te minek hívod, nekem ez az.
2017. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Köszönöm kérdező :-)
2017. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Mikor elkuldesz valakit a fenebe, szerintem, az arra alapszik, hogy megprobald bantani.
2017. dec. 28. 17:51
 20/31 A kérdező kommentje:

13-as, nekem amugy sem jonnek be a deszkak.

Kegyetlen.😍

[link]

2017. dec. 28. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!