Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hétig voltunk külön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eileen kérdése:

3 hétig voltunk külön, de addig lefeküdt mással. Ti hogy lépnétek ezen túl?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, közben néha beszéltünk, majd tegnap kibékültünk, amikor bevallotta, hogy lefeküdt egy másik nővel egyszer. Nem jelentett neki semmit, meg elvileg rám gondolt, de nekem elég szarul esik.
2017. dec. 29. 10:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2017. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ettől azonnal kiábrándulnék, hogy egy kisgyerek-ért voltam oda eddig, és röhögve tovább élném az életem, keresnék egy FÉRFI-t.
2017. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
28%

Akkor még egy apróság: a kérdező szakított a sráccal, tehát a srác egója padlón volt, ezt akarta visszarántani azzal, hogy ágyba vitt egy könnyen kapható nőt. (Mielőtt valaki ebbe is beleköt: ez nem a kérdező hibáztatása és nem a srác mentegetése).


Egyébként aláírom, félreérthető volt, amit fentebb írtam, de a lényegen nem változtat. A srác akkor feküdt le mással, amikor hivatalosan nem voltak együtt a kérdezővel; a kérdező szakított vele, így ha a tette nem is támogatandó, de valamilyen szinten megérthető (erre írtam, hogy valaki piába, valaki nőbe fojtja a problémáját, bánatát). Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne érezne a kérdező iránt semmit vagy hogy korábban vagy később is meg akarná csalni. Másrészt ha a kérdező ezen az eseten nem tud megnyugtatóan továbblépni, akkor egy abszolút hülyeség fogja lassan, de biztosan megmérgezni a kapcsolatukat. Akkor tényleg jobb egyszer és mindenkorra szakítani.


(18-as voltam)

2017. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
29%

" hogy valaki piába, valaki nőbe fojtja a problémáját, bánatát"

Megdöglött a kutyám, menjek prostihoz?

2017. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%
@24: Nem tudom, hogy miért kell a hülyét játszani, mikor tudod nagyon jól, hogy mire és hogy értem, amit írtam.
2017. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"tehát a srác egója padlón volt, ezt akarta visszarántani azzal, hogy ágyba vitt egy könnyen kapható nőt."


:DDDD


Elég silány jellem lehet az a pasi, aki egy olyan nőnek a megdugásától remél több egót, akinek mindegy ki az, csak dugja meg.Az ilyenért nem kár.

2017. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

@25:

Tudom,annyi férfi tisztelet, becsület, jellem, van benned, mint a kérdező fiúcskájában.

2017. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
35%

@27: A személyeskedést jelen helyzetben nem értem, de ha neked ez része a vitának, ám legyen - ez csak téged minősít.


Én nem írtam, hogy az, amit a kérdező barátja tett, az helyes vagy jó. Azt írtam, hogy valahol megérthető. Elfogadom, hogy neked és sok másik embernek itt minden csak fekete és fehér, vagy tökéletes vagy nem az és nincs középút. Én úgy gondolom, hogy a srác nem azért feküdt le egy másik lánnyal, mert nettó két perc alatt túltette magát a szakításon, hanem mert őt is megviselte és így próbálta meg az egóján esett sérülést némileg helyrehozni. Nem mondtam, hogy én ilyet csinálnék (nem is csináltam, még csak le se ittam magam sose), de vannak olyan emberek, akik így reagálnak. Ez viszont nem jelenti azt, hogy kevesebbek vagy rosszabbak lennének, pláne azt nem, hogy egy párkapcsolat számukra csak a szexről szólna, részemről pusztán annyit, hogy nem vallok velük egy értékrendet, de nem is ítélem el őket.


Egyébként leírhatnátok azt is, hogy akkor a fentiek fényében egy szakítás után mégis meddig "illik" várni a következő partnerrel?

2017. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálkozom, hogy ott hagyott. Újra ott fog ( ha van egy kis esze )
2017. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Lifeishard ***** válasza:

Hasonlóan gondolom, mint #28-as Hozzászóló.

Legyünk azért reálisak: az emberek többségének - engem is beleértve - nem menne, hogy szakít velem valaki, akit szerettem, és 3 héten belül már mást dugok, de miért ne lehetne, hogy valaki képes erre? Lehet, bennem van a hiba, de én nem merem kijelenteni, hogy "biztos nem szerette a kérdezőt". Nekem is furcsa és elképzelhetetlen, de attól még előfordulhat.

Kérdező!

Nem a Te ekézésed vagy a társad mentegetése a célom, de tetszik vagy sem, nem voltatok egy pár, ráadásul Te szakítottál, távkapcsolati nehézségre hivatkozva... Nézd, én majdnem 3 évig éltem olyanban,eszembe se jutott szakítani, és hozzám nagyon közelállót is ismerek hasonló cipőben.

Te így vélted megoldani a problémát, ő úgy.

Aláírom, hogy nem könnyű a helyzeted: még azt is nehéz értékelni, hogy őszinte volt, de az is problémás ilyenkor, ha nem mondja el, vagy évek múlva derül ki...

Úgy tudsz rajta egyedül "túllépni", ha elfogadod, hogy akkor nem voltatok egy pár, és nem látsz bele többet.

Ha erre bármi okból képtelen vagy, inkább szakíts.

Ha mégis együtt maradtok, próbáljátok meg a felmerülő nehézségeket felnőtt módon megoldani.

32/F

2017. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!