Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hétig voltunk külön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eileen kérdése:

3 hétig voltunk külön, de addig lefeküdt mással. Ti hogy lépnétek ezen túl?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, közben néha beszéltünk, majd tegnap kibékültünk, amikor bevallotta, hogy lefeküdt egy másik nővel egyszer. Nem jelentett neki semmit, meg elvileg rám gondolt, de nekem elég szarul esik.
2017. dec. 29. 10:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

és 3 hét alatt nem is lehetett sejteni, hogy ez a dolog rendeződni fog? illetve honnan veszed hogy nem volt e amúgy is mással, csak most merte végre bevallani, mert így már nincs tétje?

illetve hová teszi addig azt a nőt aki egyszer megvolt most neki? szerinted ha kell egy kis szex nem találja meg azonnal?

na meg, ha annyira szeretitek egymást, akkor hidd el a távkapcsolat is képes kitartani, 3 éve élek benne, hiába nem lakunk egymástól messze

2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nagyon megviselte és ezzel próbálta elfeledtetni magával a hiányom.
2017. dec. 29. 11:02
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira de annyira szeretsz valakit,nem fekszel le mással egyből szakítás után.
2017. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

És te ebben hiszel? Feltetted volna itt ezt a kérdést, ha te ezt 100%-an elhinnéd? Merült volna fel benned bármi más?


Csak gondolkozz.

2017. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Te tudtál volna mással együtt lenni?

A szakítás durván megviseli az embert.

Talán egy két hónap oké. De rögtön?

2017. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Jó duma kérdező. :D De majd a többi felmerülő problémára is ezt találja majd megoldásnak a későbbiekben is.Joga végül is volt hozzá, hogy mással keféljen, mivel nem voltatok együtt hivatalosan, de ennyire gyorsan összefeküdni mással egy friss szakítás után nem túl erős jellemre utal..de leszűrhető az is, hogy annyira mégsem viselte meg a szakítás.Ezt nem értékelném túl jó jelnek.Én nem tudnék benne bízni.
2017. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én rá se tudtam másra nézni és ezért is fáj nagyon :( ráadásul egy utolsóval, akin a fél város végigment
2017. dec. 29. 11:16
 18/32 anonim ***** válasza:
7%

@17: Pont ez mutatja, hogy abszolút nem jelentett neki semmit, ivás helyett szexbe fojtotta a problémát.


Ha akartok egymástól valamit, akkor próbálj nagyon gyorsan túllépni ezen a dolgon, mert szépen lassan meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.

2017. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

A legjobb lesz ha leülsz vele ezt komolyan megbeszélni. Ez neked fáj, és nem tudod, hogyan tovább. Meglátod a srác reakcióját, mennyire is bántja a dolog. Ha hárít, ha még ő lesz felháborodva, valószínűleg semennyire.

Én személy szerint nem tudnám túl tenni magam.

3 hét kevés, ha hónapok lettek volna, akkor még oké. De három hét...

2017. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%

Dehááát szakításban voltunk!

Üdv,Dr. Ross Geller.

2017. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!