Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem duzzog napokig, megoldás?

Figyelt kérdés
Az alap gond, h neki nagyobb a szexuális igénye, mint nekem. Így folyton eljutunk oda, h szex után pár nappal kérdezgeti, mikor lesz már, majd ha egy hét is eltelik, duzzogva kezd járkálni a lakásban. Ha kérdem, mi a baj, általában azt kapom, h nem mondja el, mert úgysem értem meg és jobban megbántom. Ha tippelek, h a szex-e a baja, akkor az a válasz, h ő semmit se tett, de én máris kombinálok. Így aztán tényleg nincs kedvem közeledni hozzá, de már beszélgetni se. Mi a fene van?

2017. dec. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
68%
7-es, nem oltottalak le, de valószínűleg nem igazán érted, mi a gond azzal, amit írtál. Egyszer-kétszer belefér, hogy valakinek nincs kedve a szexhez, de ha ez folyamatos, akkor senkinek nincs joga a férjet hibáztatni, ha esetleg az önkielégítés helyett majd más utat választ. Nem feltétlen megcsalásra gondolok, hanem hogy megunja és lelép. Akkor majd ő lesz a legszemetebb a világon. Láttam már ilyet nőben is, férfiban is.
2017. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Engem nem lepne meg, ha megcsalna. Sőt, mindig eszembe jut ilyenkor. Viszont nem tudok úgy befeküdni alá, h épp nincs kedvem. Vagyis tudok, de próbáltam és azzal magamat erőszakolom meg. Miért kell kedv nélkül szexelni, csak mert házas vagyok? Ő sem tesz nem kedvére való dolgokat azért, h engem jobb kedvre derítsen. Azért mondta, h jobban megbántom, mert egyszer egy hasonló szituban azt mondta, h szex az alapja a kapcsolatnak, minden más enélkül semmi, amit teszek. Erre azt válaszoltam, h elég alacsony érzelmi szinvonalon él az, aki csak szexre alapoz. Azóta nyomja, h nem mondja el a gondját, mert megbántom.
2017. dec. 29. 15:33
 13/69 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem illetek össze. Kár volt összeházasodni. Ebből válás lesz, csak az a kérdés, hogy mikor.
2017. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy míg nem voltatok házasok, ez nem bukott ki? Nem lehet, hogy arról van szó, hogy az elején még te is nyitottabb voltál, aztán a megszokás miatt ez megváltozott? Mert ebben az esetben megértem a párod.


És nem, senki nem mondta, hogy olyat tegyél, amit nem akarsz, hiszen abból úgyis csak az lenne, hogy alig várnád, hogy vége legyen az együttlétnek, az pedig valószínűleg számára sem lenne élvezetes.


Megint csak nem védeni akarom a párod, de azért abban elég nagy igazság van, hogy ha a szexben nem stimmel egy kapcsolat, akkor másban sem nagyon fog. A vonzalom az alapja egy kapcsolatnak, emellett elengedhetetlen a szeretet, bizalom, a tisztelet. De ha átmegy az egész egy unalmas eszünk/tévézünk-be, akkor egy idő után nem a párjaként fog tekinteni rád, hanem lakótársként.

2017. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
66%
Mit eszik rajtad,hogy mágnem épett le?
2017. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
59%

" Miért kell kedv nélkül szexelni, csak mert házas vagyok?"

Nem kell házasnak lenni és probléma megoldva.

Szerintem hamarosan megoldódik a problémád. Esetleg az új pasidat tájékoztasd az elején, hogy csak a pénze kell a spermájára nem tartasz igényt.

2017. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el. Az nem megoldás, hogy "hagyod", hogy megdugjon. Normális, aki ilyet mond? Milyen férfi az, akit kielégít az, hogy nem kívánják, csak elterül a nő, hogy na nesze.
2017. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező te már nem igazán kívánod a párodat...de abban tényleg igazad van, hogy mindenekfelé a szexet helyezi.Ami viszont tény, ezen a téren baromira nem illetek össze.Ebből megcsalás, majd következményesen válás lesz, ha nem tudtok változtatni magatokon.Nem tudom a házasság előtt is ilyen nagy volt-e a különbség, ha igen, nem gondoltátok át alaposan az esküvőt.
2017. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
64%

Hat, biztos nem nyujt semmit az agyban a ferj, ha ennyire nincs kedve a kerdezonek.

Bezzeg, ha egy pasinak nincs kedve, nem tud, akkor rogton ribi lesz a felrelepo no. Hogy is van ez?

Amugy a bo egy het kihagyas eleg sok. Miert nem akarod? Nem torodik veled?

2017. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
91%
Nem duzzog, hanem szexuálisan frusztrált. Nem ugyanaz a kettő. Vagy titokban fog szeretőt tartani vagy nyíltan (valószínű ezt nem akarja elmondani, hogy már itt tart).
2017. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!