Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha ilyet mondja a férjünk?

Figyelt kérdés
Férjemmel egy munkahelyen dolgoztunk, igaz nem együtt, de már a kapcsolatunk előtt is ismertük egymást látásból. Akkoriban a férjem még egy elég problémás kapcsolatban volt, igaz nem éltek együtt csak "jártak", végül a nő elhagyta másért. Utána kezdtünk randizgatni (persze, nem azonnal, bár én a magánéleti dolgairól csak később értesültem.) Szóval összejöttünk, viszonylag hamar összeköltöztünk, aztán házasság, most első gyermekünket várjuk. Ami engem zavart, hogy a kapcsolatunk elejétől fogva, szerintem elég sokat emlegeti az exet (aki szerencsére jó messzire költözött a pasijával, aki amúgy azóta a férje). De akkor térjünk rá a kérdésemre: Szóval, egy romantikus pillanatomban kedvesen és kicsit viccesen neki szegeztem egy kérdést, hogy ha már úgyis összetalálkoztunk korábban a munkahelyünkön, milyen kár, hogy nem jöttünk össze azonnal (itt ilyenekre gondoltam, hogy akkor már lenne 2 gyerekünk és sokkal több boldog évünk együtt stb. ). Erre a férjem válasza: "hogy mondhatsz ilyet, K... mellett tudod, hogy észre sem vettelek volna". Baromira megsértődtem. Később kérdeztem, hogy ugye ezt nem mondta komolyan, erre ő, hogy de, és ő csak őszinte, nem érti, mi bajom van. Azóta is úgy érzem, másodrendű vagyok , főleg, miután kiderült, hogy rendszeresen ír a nő szülinpajára is (aki válaszra sem méltatja). A hormonok mentek az agyamra, vagy Ti is kiakadnátok a helyemben?

2017. dec. 31. 19:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
A szülinap nem gond szerintem, de a mondat borzasztó. Suttyóság ez nagyon!
2017. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Szegény gyereket sajnálom csak.
2017. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Elírtam a címet, "ilyet mond" - úgy akartam, de úgyis értitek.
2017. dec. 31. 19:55
 4/30 A kérdező kommentje:
Ne már! azért a gyerekemet nem kell sajnálni, nincs nálunk veszekedés és válás sem kilátásban, de ha úgy is lenne, akkor is nagy szeretetben fog felnőni. Szóval ezt a kommentet nem igazán értem.
2017. dec. 31. 19:56
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is sajnálom ezt a gyereket.Mit nem értesz ? Világosan kimondta amit gondol.Gáz.
2017. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon bántó!! Akkor téged csak azért méltatott figyelemre, mert a másik már dobta? Bocs, de ez következik belőle.
2017. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
suttyó
2017. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
igen, én is erre következtetek. Viszont más gond nincs 8tudom, ez is gáz önmagában és nem is védeni akarom, csak hogy lássátok a helyzetet): Mindent megad nekem, vagyis már mondhatom, hogy nekünk. Bármint kimondok, meg akarja venni, figyelmes, segítőkész. Csak azt ne éreztetné velem, hogy volt "A nagy szerelme" én pedig egy kis kellemes pótlék vagyok, akivel nyugodtan családot alapíthat.
2017. dec. 31. 20:05
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gáz! Az is hogy így gondolja, de hogy ki is mondja!? Vagy nem gondol bele, hogy mekkora taplóság, ami azért ciki, mert nem túl intelligens, vagy simán tudja, mekkorát rúg ezzel beléd, de nem érdeklik az érzéseid, ez is nagyon gáz.


Az nem lenne baj, hogy ír a szülinapjára, de ha a nő sosem válaszol és gondolom, ő nem ír a férjednek az ő szülinapján, akkor ez is gáz, mert mit erőlködik? Minek erőlteti mindenáron?


Én azért tartanám a 2 lépés távolságot egy ilyen beszólás után, simán lehet, hogy belül rajong a másik nőért.

2017. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az jön le a mondatából, hogy nem téged választott (ki), csak "kéznél" voltál. De persze bármi lehet mögötte. Mindenesetre nem lehetett neked felemelő. Sajnálom.
2017. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!