Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha ilyet mondja a férjünk?

Figyelt kérdés
Férjemmel egy munkahelyen dolgoztunk, igaz nem együtt, de már a kapcsolatunk előtt is ismertük egymást látásból. Akkoriban a férjem még egy elég problémás kapcsolatban volt, igaz nem éltek együtt csak "jártak", végül a nő elhagyta másért. Utána kezdtünk randizgatni (persze, nem azonnal, bár én a magánéleti dolgairól csak később értesültem.) Szóval összejöttünk, viszonylag hamar összeköltöztünk, aztán házasság, most első gyermekünket várjuk. Ami engem zavart, hogy a kapcsolatunk elejétől fogva, szerintem elég sokat emlegeti az exet (aki szerencsére jó messzire költözött a pasijával, aki amúgy azóta a férje). De akkor térjünk rá a kérdésemre: Szóval, egy romantikus pillanatomban kedvesen és kicsit viccesen neki szegeztem egy kérdést, hogy ha már úgyis összetalálkoztunk korábban a munkahelyünkön, milyen kár, hogy nem jöttünk össze azonnal (itt ilyenekre gondoltam, hogy akkor már lenne 2 gyerekünk és sokkal több boldog évünk együtt stb. ). Erre a férjem válasza: "hogy mondhatsz ilyet, K... mellett tudod, hogy észre sem vettelek volna". Baromira megsértődtem. Később kérdeztem, hogy ugye ezt nem mondta komolyan, erre ő, hogy de, és ő csak őszinte, nem érti, mi bajom van. Azóta is úgy érzem, másodrendű vagyok , főleg, miután kiderült, hogy rendszeresen ír a nő szülinpajára is (aki válaszra sem méltatja). A hormonok mentek az agyamra, vagy Ti is kiakadnátok a helyemben?

2017. dec. 31. 19:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem meg hót egyértelmű hogy a párunk mellett nem veszünk észre (úgy) senkit. Különben is mit firtatod a múltat? Tipikus hülye nő gondolkodás már bocs de nő vagyok én is és ezekre panaszkodnak nekem a pasik. Ha így folytatod észre fog venni valakit melletted. Talán az exe nem provokálta hülyeségekkel azért kedveli még mindig.
2018. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
En is kiakadnek...de legalabb oszinte volt...
2018. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
18%
21#es vagyok. Le lehet pontozni, olyan nő vagyok mint a férjed exe. Ha fáj hogy nem tudod szerelmessé tenni a férjedet beléd legalább tanulj a butaságodból!
2018. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
#21, nem tudom, miféle múltról beszélsz? Mostanában mondta ezt az a gyökér a várandós feleségének.
2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%

De bakker, anno mikor egy másik nővel járt, arra mondta, hogy akkor nem vett volna észre másikat - a jelenlegit.


Milyen ember már az, aki jár valakivel, de első szóra otthagyja egy másik miatt? Hát nem az a természetes, a normális, hogy ha járok valakivel - még ha nehézségek vannak is - nem flörtölgetek más nőkkel?!

2018. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

De, az normális, de ha neked a kérdező egyértelmű írásaiból nem jön le neked, hogy a férje nem úgy értette, akkor veled valami baj van. Mondjuk amúgy is, a hozzászólásaidból ítélve nem vagy egy észlény. Mégis ki a francot érdekel, hogy te olyan vagy, mint az exe a kérdező férjének? Honnan tudod egyáltalán? Beteges...


Kérdező, nagyon sajnálom. Én úgy látom, hogy fogsz te még ezért szenvedni a jövőben. Szóval vagy lenyeled majd ezeket a dolgokat a későbbiekben, vagy majd te is fogsz találni egy olyan férfit, aki odáig lesz érted és te is ő érte. Egy ember se bírja elviselni, ha a szerelmének csak a második, vagy sokadik a sorban.

Egyenlőre a babádra koncentrálj és majd meglátod mi lesz.

2018. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Értelmetlen dolgokon kattogsz, kit érdekel hogy mi lett volna ha? Nem, nem úgy volt valami miatt most meg veled van, házasságban, és együtt várjátok a picit.

A jelenlegi állapotnak örülj és ne keresd a kákán is a csomót!

2018. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Jót mosolyogtam, azon a hozzászólón, aki pont olyannak tartja magát, mint a férjem exe! (vajon ha látta volna, vagy ismerné is ilyet állítan :P ?) Amúgy sokat gondolkoztam ezen és igen, lehet ostobának tartani, ha azt gondolom, ha szerelmes vagyok valakibe, egyszerűen nem jut különböző helyzetekben elsőre eszembe az exem, maximum másodszorra. Nekem is voltak már nagy szerelmek az életemben, csalódások is, de eszembe sem jutott soha, egyszer sem, ha a férjemmel voltam, sem a házasságom előtt, sem után. (Persze, ha gondolkozok a múltamon akkor) Igen, szép dolog a hűség, meg hogy ha kapcsolatban vagyok, nem veszek észre mást, de ez szerintem egyrészt magától érthető, másrészt nem így közlöm, ilyen stílusban. Továbbá nem is voltak igazi felvállat kapcsolatban, csak évekig szeretők, miközben a nőnek mindig volt valaki más is, de úgy látszik, a férjem így is halálosan komolyan gondolta, egészen addig, míg a nő életében el nem jött az igazi és végleg le nem pattintotta a férjemet.
2018. jan. 1. 14:42
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Nem Pont olyan vagyok mint a férjed exe! Nem ezt írtam ha figyeltél volna! Arra utaltam hogy az a nő nem kattog rajtatok mivel vissza sem ír a férjednek. Én is ilyen vagyok nem érdekelnek sem az exeim, sem a férjem exe. Sőt, a lakásunkba vannak az exétől kapott emléktárgyai is.

Tartsd már egy kicsit tiszteletbe hogy volt múltja, kedves emlékekkel és ne emlegesd hogy azidőtájt miért nem veled volt. Ha nem vennéd észre te provokáltad ki tőle a mondatait.

Kezdetektől nem tetszett hogy emlegeti az exét? Neked is ott volt a lehetőség hogy vagy elfogadod így vagy keresel mást.

2018. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szerintem az extől kapott tárgyaknak, emlékeknek nincs helye sem a közös otthonban. Nekem is volt néhány komolyabb kapcsolat az életemben, semmit sem őrzök, még egy fényképet sem. Számomra pont az a normális, ha lezárom a múltat és nem hordozom tovább. Egy "volt kapcsolatommal" sem levelezek, telefonálgatok stb. max. ha véletlebül összetalálkozunk, váltok 1-2 illedelmes mondatot és ennyi. Különösnek tartom hogy téged nem zavar a párod ilyen emlékei, tárgyai. Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet, de azt nem, hogy kiprovokáltam volna a férjem válaszát. Nem olyasmire kértem, hogy tegye le a nagyesküt, nőt nem szeretett úgy mint engem stb. :D Hangsúlyozom, nem volt jó a kapcsolata azzal a nővel, nagyon belesérült a csalódásba és pont ezért tartom furcsának, nem egy boldog házasságban élt akkor vagy ilyesmi, ezért is durva számomra a válasza.
2018. jan. 4. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!