Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi zajlik le annak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi zajlik le annak az embernek a fejében, aki arra féltékeny, hogy a párja/házastársa nélküle is jól érzi magát?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Un teged...az en exeim mind ilyenek voltak mikor a veget jarta a kapcsolat
2018. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
47%
Hát mindez azért történik mert szertei éa félti őt.
2018. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kokohoho ***** válasza:
100%
Nem csak azért lehet féltékeny, mert másokkal is szexelsz, hanem azért is, mert nélküle élsz át egy kellemes élményt másokkal,,,,, és az ő kis fejében szigorúan véve a szex is egy kellemes élmény. Valószínűleg a fizikai és érzelmi kisajátítást, keveri a törődéssel, a féltéssel és a ragaszkodással és gondolom mivel nem értesz vele egyet, ezért lelkiismeretfurdalást próbál benned generálni, ennek elérésért valóságos lelki terror alatt fog tartani és mindent be fog vetni a buli napjáig, hogy elérje a célját. Tudom, hogy miről beszélek, mert az én asszonykám ugyanilyen, de nagyon szeret Ez nagyon gyakori
2018. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kokohoho ***** válasza:
Nem csak azért lehet féltékeny, mert másokkal is szexelhetsz, hanem azért is, mert kirekesztve érzi magát, mert nélküle élsz át egy kellemes élményt másokkal,,,,, és az ő kis fejében ez tulajdonképpen alig különbözik a félrelépéstől, hiszen ha nélküle is jól tudod magad érezni, akkor úgy érzi jogosan félhet attól, hogy a boldogsághoz sem lesz rá feltétlenül szükséged. Valószínűleg a fizikai és érzelmi kisajátítást, Ő törődésnek, féltésnek és ragaszkodásnak tartja és gondolom mivel nem értesz vele egyet, ezért lelkiismeretfurdalást próbál benned generálni, ennek elérésért valóságos lelki terror alatt fog tartani és folyamatos nyomás alatt fog tartani, egészen a buli napjáig, hogy elérje a célját. Tudom, hogy miről beszélek, mert az én asszonykám ugyanilyen, de nagyon szeretem és méltónak tartom arra, hogy megvívjam vele a csatáimat,,,, már 35 éve. Két erős akaratú ember is lehet egymással boldog, lényeg a józan kompromisszum és, hogy ne akarjon egyik fél sem, mindenáron nyerni, akár tisztességtelen eszközökkel is!
2018. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom. Sosem értettem azokat az embereket, akik még wc-re sem mennek el a párjuk nélkül. A szimbiózisban élésnek még a gondolatától is irtózom. Ezért fogok egyedül maradni.
2018. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Annta válasza:
100%
Sztem a hangsúly itt nem a jól-on van, hanem a nélkülé-n. Szeretne minél többet veled lenni, mert szeret. Plusz szeretné azt is, hogy függj tőle. Ennek kellene lenni egy egészséges határának, ami, ha az illető fiatal, minden bizonnyal majd még kialakul. Ő viszont mindenképp függ tőled. Valószínűleg a legnagyobb baj, hogy te kifelé élsz, ő meg befelé. Esetleg vidd magaddal lógni. Egy próbát megér. Ha meg piócának éreznéd továbbra is, az... az nehéz eset.
2018. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz...de lenyegeben az unslomhoz jutunk ki:)
2018. jan. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!