Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a genyó, vagy tényleg a barátom az önző?

Figyelt kérdés
A szilveszterünk nem pont úgy alakult, ahogyan elterveztük, mivel a barátom egy egész napos haverozós sport program után érthető mód bealudt. Én persze kicsíptem magam, megterveztem, hogy bemegyünk a városba, stb. Na, ebből semmi nem lett, de éjfélkor felkeltettem, hogy legalább koccintsunk, vagy valami. Koccintás után persze jött neki a természetes vágy, hogy na, ha már felkeltettem, akkor szexeljünk... Én pedig közöltem vele, hogy a hortyogására egyáltalán nem kerültem bele az ünnepi hangulatba, és semmi kedvem sincs szexelni, szóval jó éjt... Erre persze megsértődött... Nem tudom, mit várt...? Ő majd szundikál, én meg kitörő boldogsággal rávetem magam, hogy méltóztatott felkelni, amikor készültem, hogy lesz valami program? Legalább lehetett volna őszinte, és mondhatta volna, hogy ő már nagyon elfáradt, menjek el bulizni valakivel.
2018. jan. 2. 13:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

#29


És honnan tudod, hogy a pasi azért sértődött meg, mert nem volt szex?

Mi van, ha azért sértődött meg, mert a kérdező úgy reagált erre ahogy? Ilyen hisztisen?


Tök mindegy, a kérdező iszonyat gyerekes, mert ha pl. nem az van, amit ő akar, akkor máris bedurcizik és akkor belefog a gyerekes játszmákba.


Két gyerek egy rakáson. Meg is érdemlik egymást. Zsák a foltját mindig megtalálja. Hasonló a hasonlót vonzza.

2018. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%
Ez a "hiszti" szó ez az aduász a pasiknál. Teljes lelki nyugalommal lehetnek bunkó s_eggfejek, mert ha megbántják a nőt és az szóvá meri tenni, akkor rögön ki lehet csapni a "hiszti" kártyát és bumm máris a nő a hülye. Hányinger...
2018. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
84%

#31

"a kérdező iszonyat gyerekes, mert ha pl. nem az van, amit ő akar, akkor máris bedurcizik" -ne tekintsünk el attól, hogy megbeszéltek KETTEN egy közös programot.

2018. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

#33


Sok mindenki a párjával tervezi a dolgokat. De van, amikor valami közbejön, másképp alakulnak a dolgok.

Akkor sem kéne ennyire berágni, hogy akkor még gyk-ra kérdést is kiírjon az ember, mert a frusztráltságát és az egóját ért sérelmet csak így, duzzogva tudja kiélni és napokig fől a sértettség levében.


A kérdező még ahhoz is gyáva és lusta, hogy a hozzászólásokra reagáljon.

Ehelyett inkább választja a könnyebbik utat, a le és felpontozást.

Felpontozás jár annak, aki vele ért egyet.

Lepontozás, aki az egójának ellent mond.


Én is a párommal és apukámmal terveztem meg, hogy szilveszterkor kimegyünk a tűzijátékra. Azonban az én betegségem és a fáradtságok (páromé és apukámé) közbe szóltak.

Pedig megígértük egymásnak, hogy kimegyünk.

De inkább nem mentünk és pihentünk.


Tudod, veletek ellentétben mások nem ragaszkodnak ennyire görcsösen valamihez, hanem lazábban veszik a dolgokat és nem csinálnak bolhából elefántot.


De sebaj, túl sok itt az éretlen kisgyerek, majd megtudjátok, hogy néha lazulni is kéne és sodródni a már kialakult helyzettel.

2018. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező nem hisztizett. Le lehetett volna normálisan kommunikálni, hogy változik az esti program, mert...ehelyett a pasi fogta magát legeküdt aztán ennyi. És hiába jössz azzal, hogy ez csak egy buli. Nem az a lényeg. Megbeszélték, a kérdező készült rá. Aki kis dolgokban nem tudja megtartani a szavát meg tojik a dolgokra, arra nem lehet számítani 3gyébként sem.
2018. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
26%
#32, a haverokkal közbeszervezett egész napos program mégsem olyan, mint egy betegség,,, akinek meg él még az apukája, az ne értetlen gyerekezzen le senkit.
2018. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

A betegséged meg ne hozd már fel példaként. Az teljesen más, mint szándékosan leszervezni 2 programot egy napra, még ha időben nem is ütik egymást, tudhatta, hogy este nem lesz már energiája mulatozni. A másik, amit hiába hangsúlyozok nem jut el az agyadig, az a KOMMUNIKÁCIÓ! Meg lehet beszélni, lehet róla szólni előre, hogy módosuljon a terv, nem pedig elsunnyogni. Te is nyilván megbeszélted a családoddal, hogy beteg vagy, nem pedig otthon fekve jól elvoktál míg a többiek vártak.

Teljesen jogos, hogy a kérdező neheztelt emiatt. Nem kell mindenhez jó pofát vágni, csak mert nem életbevágót vétetett. Ebből lesz az, hogy a kis tahóka egyre több mindent megenged magának, mert az csak ez meg az. Hát nem. Lehessen már számítani rá, valamit szervezni vele, vagy ha borul, akkor szóljon róla, ne sunnyogjon.

2018. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Lifeishard ***** válasza:

Egy nem betervezhető betegség azért más, mint egész nap a haverokkal lenni, és ezért nem teljesíteni az ígéretet.

Nem munka, nem halaszthatatlan elfoglaltság miatt lett fáradt a csávó; a barátaitól persze nem lehet eltiltani senkit, de mondhatta volna, hogy neki nincs ereje, tervezzék máshogy.

Ez így önző húzás volt a részéről, ezt férfiként mondom.

2018. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!