Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a genyó, vagy tényleg a barátom az önző?

Figyelt kérdés
A szilveszterünk nem pont úgy alakult, ahogyan elterveztük, mivel a barátom egy egész napos haverozós sport program után érthető mód bealudt. Én persze kicsíptem magam, megterveztem, hogy bemegyünk a városba, stb. Na, ebből semmi nem lett, de éjfélkor felkeltettem, hogy legalább koccintsunk, vagy valami. Koccintás után persze jött neki a természetes vágy, hogy na, ha már felkeltettem, akkor szexeljünk... Én pedig közöltem vele, hogy a hortyogására egyáltalán nem kerültem bele az ünnepi hangulatba, és semmi kedvem sincs szexelni, szóval jó éjt... Erre persze megsértődött... Nem tudom, mit várt...? Ő majd szundikál, én meg kitörő boldogsággal rávetem magam, hogy méltóztatott felkelni, amikor készültem, hogy lesz valami program? Legalább lehetett volna őszinte, és mondhatta volna, hogy ő már nagyon elfáradt, menjek el bulizni valakivel.
2018. jan. 2. 13:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

#17, nincs különbség, az igéret az igéret. Attól, hogy nem életbevágó, már be se kell tartani? De igen.

Egyébként meg persze, mindig jöhet közbe más, de akkor is kommunikálni kell. Nem mindegy, hogy nem tartja be az ígéretét. Egyszerűen csak tojik a másik fejére, vagy elnézést kér érte, előre, hogy nem fog tudni este elmenni, mert fáradt.

2018. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%
Azért ha nekem megígérné a párom, hogy elmegyünk együtt szilveszterezni, majd ehelyett a barátaival lenne és aludna, kissé megnyúlna az arcom. És ha a tetejébe még azzal jönne, hogy ó, ez csak egy kis ígéret volt, elmesélném neki, mit jelent az adott szó. Csak hát én olyan férfit kerestem magam mellé, akinél ez elő sem fordulhat. Komolytalan kisfiú a barátod sajnos. :/
2018. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%

vicces, aki azt mondja milyen gáz szexmegvonással büntetni. mert egy nőnek mindig akarnia kell a szexet? :D

ha a barátom leszrna, amikor tudja hogy várom hogy legyen valami, nekem se lenne kedvem szexelni. nem hiszem hogy hiszti, ha nincs kedve szexelni az embernek.

egyébként úgy olvasom, normálisan kezelte a helyzetet a kérdező, felébresztette a barátját, hogy legalább koccintsanak.

az meg teljesen lényegtelen, hogy nektek mennyire fontos vagy nem fontos a szilveszter. senki le se szrja, hogy nektek egy átlagos nap. ha a kérdezőnek fontos, akkor a barátja tekintettel lehetett volnará igazán.

de azért az is túlzás, aki ennyiből itt már megítéli az egész kapcsolatot, elássa a kérdezőt és a barátját is, és azon élvezkedik, hogy neki milyen k jó kapcsolata van. :D

2018. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

Nna,az ilyen mentalitás miatt nem kell nyugaton a balkáni pasi párkapcsolatra,legyen az szakmunkás vagy mérnök-informatikus! Sajnos nem egyedi eset az ilyen,de ennél csak normálisabb exeim voltak.


Kérdező,én megmondtam volna ennek a véglénynek,hogy látni se akarom,úgyhogy vagy ő kezd el most pakolni vagy én dobálom ki a cuccait az utcára.Menjen amerre lát! Az egy dolog,hogy be se tartotta az ígéretét,de cserébe még el is várta,hogy tartsd oda a valagadat.Piha!

2018. jan. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az egyetlen nő, aki élvezi a szexet? Mi ez már, hogy "még elvárta volna, hogy odatartsd a pitsádat"? Miért vonjátok meg MAGATOKTÓL az élvezetet?
2018. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan, hogy bármikor, bármilyen helyzetben csak a szexre gondol. Akkor is, amikor megbántják éppen. Ez a hozzászólás felesleges volt, semmi köze a dologhoz.
2018. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is élvezem a szexet, de ha valami geb.asz van, nem az az első gondolatom, hogy de f.s.za lesz vele szexelni.
2018. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

Annyira lovagoltok azon, hogy jaj, de megígérte és jaj, most össze dől a világ, mert most nem teljesült az, amit megígért, és most mennyire egy genyó szemétláda ez a pasi, de egyébként az esetek 99%-ban biztos, hogy mindig betartja az ígéretét, csak most éppen nem.


Annyira merevek vagytok, hogy az már fertelmes.


Lazuljatok már el, könyörgöm. Az élet nemcsak fekete és fehér!

2018. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%
De a pasinak se dől össze a világ, hogy egyszer nem kapott szexet.
2018. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
71%

#28,

"de egyébként az esetek 99%-ban biztos, hogy mindig betartja az ígéretét, csak most éppen nem."


Te látnok vagy, jó a cucc?

Aki összekeveri a seggit a szájával, az nem kivételképpen teszi, - nem látja a különbséget. Én meg látom, és maradok is ennél a merev nézetemnél.

2018. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!