Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a genyó, vagy tényleg a barátom az önző?

Figyelt kérdés
A szilveszterünk nem pont úgy alakult, ahogyan elterveztük, mivel a barátom egy egész napos haverozós sport program után érthető mód bealudt. Én persze kicsíptem magam, megterveztem, hogy bemegyünk a városba, stb. Na, ebből semmi nem lett, de éjfélkor felkeltettem, hogy legalább koccintsunk, vagy valami. Koccintás után persze jött neki a természetes vágy, hogy na, ha már felkeltettem, akkor szexeljünk... Én pedig közöltem vele, hogy a hortyogására egyáltalán nem kerültem bele az ünnepi hangulatba, és semmi kedvem sincs szexelni, szóval jó éjt... Erre persze megsértődött... Nem tudom, mit várt...? Ő majd szundikál, én meg kitörő boldogsággal rávetem magam, hogy méltóztatott felkelni, amikor készültem, hogy lesz valami program? Legalább lehetett volna őszinte, és mondhatta volna, hogy ő már nagyon elfáradt, menjek el bulizni valakivel.
2018. jan. 2. 13:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%

#7


Minden évben van Szilveszter.

Minden hétvégén lehet menni piálni és bulizni.


Mivel másabb is ez a nap? Csak annyival, hogy éjfélkor már egy másik év van, de ettől függetlenül semmivel se ér többet.

2018. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 D. Brasco ***** válasza:
2%
Hany evesek vagytok?mert ez még a tini rovatba is gyenge .......
2018. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
75%
Én is haragudtam volna a helyedben. Ha megígérte, hogy együtt elmentek szórakozni, akkor érthető módon te azt vártad, hogy ez így is fog történni, hiszen ezt beszéltétek meg. Ne ígérgessen össze-vissza olyat, amiről tudja, hogy nem biztos, hogy be is fogja tartani. Tudta, hogy elmegy a barátaival, belekalkulálhatta volna, hogy lehetséges, hogy estére elfárad, de ha már meg is ígérte, akkor még utána tudta volna mondani, hogy "bocs, fáradt vagyok, nincsen kedvem menni" és akkor el tudtál volna menni másokkal. Szerintem ez így nagyon gáz és nekem is rosszul esett volna. Utána pedig valószínűleg nekem sem lett volna kedvem szexelni, mert még haragudtam volna rá...és eleve érdekes, hogy ő abszolút nem is alkalmazkodott hozzád, hanem csak azzal foglalkozott, hogy ő mit akar...ha nem akar szilveszterezni, csak aludni, akkor alvás van, ha szexelni akar, akkor szex van...elég érdekes felfogás mondhatom... Úgyhogy szerintem neked van igazad, megígért valamit és azt nem tartotta be, nincs miről beszélni.
2018. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
17%
Undorító a mentalitásod. Örülni kell annak ami van, nem pedig hisztizni. Oké, bealudt és? Ha már felkelt akkor legalább szexeltek egyet ha más nem jött össze. Nincs is taszítóbb, mint behisztizni egy teljesen lényegtelen elmaradt szilveszteri baromság miatt. Az a lényeg, hogy ő van neked.
2018. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jogosan vagy rá dühös kérdező, mivel nem tartotta magát a szavához. Akik pedig azt írják hogy a kérdező hisztis, ti milyen emberek vagytok? Mert a leírtak alapján simán szarnátok bele, hogy mit igértek valakinek.


25/F

2018. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%

A helyében komolyabban vettem volna az ígéretemet, a helyedben meg egy kicsit érettebben kezeltem volna a helyzetet.


Nem tudom, hogy a barátod önző-e, ennyiből nem tudom megítélni, de nem szép, ahogy viselkedett, az biztos.

2018. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
6%

#15


Van különbség ígéret és ígéret között is. Nem mindegy, hogy mit ígér meg az ember a másiknak.

Ha valami tényleg nagyon fontos és komoly dologban nem teljesíti azt, amit megígért, akkor oké a felháborodás.


De könyörgöm!!! Ez nem életbevágóan fontos dolog volt, hogy ezért hisztizni kéne.


Én is szerettem volna menni a városi tűzijátékra, de mivel fáradt voltam és köhögőrohamaim voltak, ezért inkább otthon maradtam a párommal.


Mert az, hogy kimenjen valaki szilveszterezni, azért egy élet múlik?


Próbáljon már meg valaki egy egész napos sportolás után ébren maradni, mikor teljesen kinyúl utána az ember.

És akkor a kérdező meg miért is nem tolerálta azt, hogy a másik meg hulla fáradt?

Nem kell azt közölni, hogy fáradt, elég, ha a másik ránéz, és akkor tudja.

2018. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%

Suttyó egy pasi, minek sportol, ha nem bírja - gondolom, söröskorsó emelgetést játszottak.

Ha meg már este nem váltotta be a szavát, legalább éjfélkor összeszedhette volna magát.

2018. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%

És nem értik az itt nyávogó kisfiúk, hogy miért nem kellenek a kutyának sem. Ilyen mentalitással... "Hát igaz hogy jól leszartalak, de legalább tartsd ide a pitsád had dugjalak meg, legalább nekem legyen jó estém." Varázslatos. Tényleg, minden lánynak ettől lesz nedves a bugyija.

Hát kérdező, te választottad magadnak. Én biztos nem tűrném hogy valaki így bánjon velem, de te tudod.

2018. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
Semmi gond, de utána én is megígérnék fontos dolgokat, amiket nem tartok be. Bár gondolom legalább aznap tudta már reggel, hogy egész napos sport lesz, azután nincs ember, aki nem fárad el, tehát bőven lehetett volna máshogy tervezni. Vagy mondjuk nem aznapra iktatja ezt be, hanem máskor. Vagy te már reggel leszervezed mással ennek tudatában.
2018. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!