Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszene ha a pasid ölébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene ha a pasid ölébe belehuppanna egy nő?

Figyelt kérdés

Házibuliban a barátom ölébe beleült egy csaj, akit én nem ismerek, a barátom meg igen. Kicsit furcsán néztem, akkor kapcsolt a csaj hogy ki kéne szállnia onnan. A barátom szerint ezt én túlreagáltam, mert a csaj pasija amúgy is ott volt.

De ezek után kb mindent megengedne vadidegen csajoknak is?


2018. jan. 2. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Abszolut nem tetszne na mar nehogy a pasim olebe ujen egy csak meg a kéne!
2018. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem igazán zavarna.


31F

2018. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

2# nem zavarna ha a csajod más pasija ülébe ülne? Haha


Amúgy nekem nagyon nem tetszene.. meg is jegyeztem volna neki hogy takarodjon a pasija ölébe.

2018. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Elég csúnyán néznék a hölgyikére.
2018. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Orulok h a parom ha nagy ritkan lannyal is joba van, eszebe nem jutna ilyesmi, alapvetoen olyan nokkel van csak joba akik hozzank hasonloak es nonek is furan jonne ki es nem csinalna..plane ha van baratja.
2018. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok egy agresszív típus,de az biztos,hogy akkor én rángattam volna onnan ki.. az meg abszurd,hogy a barátodnak áll feljebb. Jó pár hétig mosolyszünet lenne az biztos.
2018. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én imádnám, mert párom úgy ordítana vele, hogy lerepülne a haja is. :D Persze csúnya dolog bunkónak lenni még a nyomulós csajokkal is, de én akkor is jót szoktam rajta röhögni, mikor leoltja őket.
2018. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7# jó neked..
2018. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Hehe, a csaj fél percen belül sírva gubbasztana a arokban, úgy kiosztaná a kedvesem :D
2018. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Mindig megdöbbenek mennyi agresszív barom van itt... Még akkor is ha a felének csak a szája jár. Elég durva.
2018. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!