Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszene ha a pasid ölébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene ha a pasid ölébe belehuppanna egy nő?

Figyelt kérdés

Házibuliban a barátom ölébe beleült egy csaj, akit én nem ismerek, a barátom meg igen. Kicsit furcsán néztem, akkor kapcsolt a csaj hogy ki kéne szállnia onnan. A barátom szerint ezt én túlreagáltam, mert a csaj pasija amúgy is ott volt.

De ezek után kb mindent megengedne vadidegen csajoknak is?


2018. jan. 2. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10# te meg olyan vagy mint egy leszaromtabletta

Szerintem ebbe nincs semmi agresszió

Az lenne agresszív viselkedés ha meg vernenk a lányt...

2018. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az én ölembe max megpróbálna lehuppanni...


ha csak nem összeesőben van vagy golyózápor elől bújik, oda - habár nincs senkim - behajtani tilos.

2018. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja én semmit...-mert a férjem kipenderítené onnan pár keresetlen szóval.

Ha mégsem kamaszlányom a hajänäl fogva törölné fel vele a padlót miután elharapta torkát....

A fiam talán fékbe billentené.


Kis kedves családom van.

2018. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A párom elvből borítaná le magáról a hölgyeményt, de ha olyan emberrel lennék akinek ez rendben van, először biztos elküldeném a lányt a francba, aztán meg a partnert aki elviseli, hogy rajtam kívül más is az ölébe huppan. Az pedig, hogy a csaj pasija hol van vagy hol nincs magasról nem foglalkoztatna. ;)
2018. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!