Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki elore, hogy mentrualok?

Figyelt kérdés

Nem regota vagyunk egyutt,

3-4szer aludtunk egyutt es utolso alkalommal szexeltunk.

Holnap megint nalam alszik,de megjött.

Szoljak neki elore ?


2018. jan. 2. 22:25
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
80%

Utolsó ez kûrva gáz!!!!!

Miért kell elnevezni, nem a középkorban vagyunk, vagy egy népmesében? Te azt csinálsz, amit akarsz, de ne tanácsolgass olyanokat, hogy "mikulásbácsi" "tàncosnéni" "húsvéti nyúl" stb.

Majd, ha ott lesz megmondhatod, hogy megjött vagy menstruálok. Semmi gáz nincs benne. Tudod, egy fiúnak eléggé tisztában kellene lennie a témában, ha már szexel. Amúgy meg nem lehetsz több, mint 16 éves.

20/l

2018. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%
@11: Gáz a francokat! Csak kettejükre tartozik és példaképpen említette meg a kérdezőnek. Egyébként bármilyen kapcsolatban lehetne olyan sajátosságot találni, ami másnak röhejes, nevetséges vagy gáz lenne.
2018. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Nevet adni a menstruációnak olyan mintha valami szégyellnivaló, cikis dolog lenne.

Miért kell előre megmondani? Ha randi van akkor automatikusan szex is? Nem értem.

2018. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Engem ez sosem zavart, jó katona vérben is harcol...
2018. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

11-es, köszi! Ezen röhögök hangosan. :D


De most tényleg, nem gáz, ha úgy jön ki, hogy lesz rá egy emoji, de direktben kicenzúrázni... aki szexszel, az legyen nagylány, nagyfiú, nevezze nevén a dolgokat. Vagy ha kimondod havonta, hogy menstruáció, mi lesz, elvisz a rézfszú bagoly, komolyan.


Kérdező, csak bszni megy oda a drága? Mert ha igen, akkor szólj neki. Ha a veled töltött időt is értékesnek tartja, nem csak a benned töltöttet, akkor nem kell.

2018. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom felnőtt emberként miért kell ezen problémázni vagy szégyellni. Elvileg a férfiaknak is tisztában kéne lenni azzal hogy ez hozzátartozik az élethez. Én simán meg szoktam mondani a barátomnak hogy megjött. Múltkor pont akkor tudtunk találkozni. Egyáltalán nem zavarta. Csináltunk más programot. A szexen kívül is lehet sok mindent csinálni...:) Bár én fogamzásgátlót szedek, így ő is tudja már magától hogy kb mikorra esedékes a dolog. Viszont attól ugyanúgy talizunk vagy egymásnál alszunk. Csak nincs szex.

23N

2018. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Mi a bánaton rágódtok?

Hol éltek?

Mi tudomást sem veszünk róla...

És?

2018. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig megmondom neki így, hogy megjött és kész. Mi ebben a szégyellnivaló vagy probléma?
2018. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
Szex akkor is lehet, ha megjött.
2018. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok, hogy a szex megy, de ennyit nem tudtok megbeszélni?
2018. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!