Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Párom mielőtt összejöttünk volt egy bizonyos lánnyal pár alkalom erejéig, de semmi komoly.. Ennek már másfél éve. Azóta pár alkalommal rájött és zaklatta a páromat. Mint ahogy most is. Megelégeltem, beszéltem vele és mindennek elhordott, megfenyegetett. A párom már nem egyszer elküldte, letiltotta, elmondta, hogy semmi esélye és feleslegesen próbálkozik bármivel is. Mégsem hagyja abba.

Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tettetek? Illetve ilyen esetben mégis mit lehetne tenni?

Elég türelmes ember vagyok, de már most nagyon elegem van. Nem azért, mert féltékeny vagyok, vagy félek, hogy megcsal vagy elhagy miatta, hanem mert egyszerűen borzasztóan idegesít, hogy nem bírja abba hagyni.


2018. jan. 2. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

" A párom már nem egyszer elküldte, letiltotta"

Ezt csak a párod elmondásából tudod?


Én akkor viselkedtem így, amikor az illető "férfi" elfelejtett értesíteni róla, hogy már nem vagyunk párkapcsolatban. Se nem tiltott le, se nem mondta, hogy ne keressem.

Szóval szerintem ő a kedvese neki, csak még nem küldte el, neked meg kamuzik.

2018. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit. A létező összes platformon letiltani és nem válaszolni neki. Hidd el megunja. Hamarabb, mintha ti is zaklatjátok. Ha nem foglalkoztok vele többre mentek.

Bár nem történt velünk még ilyen, de így belegondolva ha én lennék a zaklató fél nálam ez válna be. Ha látnám, hogy a pasi tényleg tesz a fejemre lemondanék róla. Bár nyilván nem tudom átérezni, mert az ilyet általában mentális probléma okozza, ami nekem hál istennek nincs. De ha válaszolgattok neki akkor érzi, hogy foglalkozik vele a párod, hiába küldi el a francba.

2018. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu, és nem a szeretője. Mivel ott voltam vele, akárhányszor csak elmondta neki.


Igen azt tettük eddig. Nem foglalkoztunk vele. Telefonszámát letiltotta, mindenhonnan. Mégis ugyanúgy másfél év után is. Ezért is nem értem, miért nem hagyja már abba. Hány év kell neki, vagy mi kell neki. Ha ezek után sem veszi a lapot. És nem is az, hogy most egy szót se szóltak egymáshoz, hanem a párom elküldte. Mikor már tényleg nagyon sok volt. Utána kis ideig csend. Aztán újra kezdi.

2018. jan. 3. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Mediátor esetleg.
2018. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is zaklat benneteket, említsétek meg neki, a rendőrséghez fogtok fordulni. Ha ezek után is folytatja, akkor ténylegesen elmentek a rendőrségen s ott feljelenthetitek zaklatásért. Illetve még tudnak tanácsot is adni ilyenkor a rend őrei.

Voltam hasonló cipőben, nekem ez a módszer bevált.


28/f

2018. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyenek akik nem bírják megérteni a NEM szó jelentését. Írjon a párod egy rendőrségi feljelentést zaklatás miatt, adja át neki azzal hogy ha legközelebb zaklat akkor postára adja. Ez biztos hatni fog.
2018. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is erre gondoltunk. Köszönjük szépen a segítséget.
2018. jan. 3. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!