Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyanyus84 kérdése:

Mit tegyek ha a férjem nem akar beszélni velem a problémáinkrol még most sem pedig békülöben vagyunk?! Majdnem rá ment a kapcsolatunk arra hogy nem beszél velem a problémákról .

Figyelt kérdés
Elhjdegült tőlem miota dolgozom , másokkal mindig beszél egész nap a telefonját nyomkodja , sajnos le is bukott hogy olyanokat ír másoknak hogy már utál itthon lenni velünk és már nem szeret de a gyerekek miatt van velem , hozzá tette azt is hogy undorítónak talál . Nekem pedig azt mondja szeret és ezt nem tudja miért írja .. igaz hogy egy éve eléggé megromlott a kapcsolatunk viták alakulnak ki mert nem foglalkozik velünk és nem akar itthon bármit is csinálni , legyen az tanulás vagy játék a gyerekekkel vagy akár valami házimunka .. pedig ő van itthon többet , arról nem is beszélve hogy felém nincs libidója havi 1 alkalomra állt be a sexuális életünk es azt is kényszernek érzem , mivel én nem csalók meg eléggé szenvedek ebben a helyzetben . Hiába próbálok vele beszélni semmi ingerülten közli ha nem hagyom abba elmegy .. pedig én próbáltam szépen sajnos sokszor ki borulva is .. jogosan zavar a dolog úgy érzem .. en dolgozok aztán itthon hadi állapotok várnak a négy gyerek miatt es tanulni is kell velük , meg a ház körüli ferfi munka is rám marad és még sex sincs .. arra gondoltam depressziós de igazából akkor nem az ha csavarog vagy dolgozik csak ha itthon kell lennie .. egyszer azt mondta azért van ez mert én elviselhetetlen vagyok mert megkérem erre arra pl most 5 hónapja költöztünk az uj házba fel kellene fúrni a polcokat sajna az nekem nem megy de hiába szólok neki semmi .. a legtöbb munkát a barátnőim férjei csinálják meg . Én szégyenkezem miatta de nem tudom hogy segítsek neki kilábalni ebből sajnos szakemberhez nem akar fordulni . Vajon mitévő legyek ?

2018. jan. 3. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

És az áldozathibáztatás ismét megvan, még Te hibáztatod magad. A férjed nem nőtt fel a családos életre, ezt be kell látnod. Egymagad helyrehozni nem tudod, a férjed pedig képtelen a változásra. Vedd észre!

2018. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nincs gond saját házam van már a gyerekek nevén képezni mai napig szoktam magam . Rendes nem sérült családból származom . Én tudom hogy hülye vagyok ebben a szituációban de tisztelem szeretek a férjem és probálnék segíteni neki hogy ő maga is reálisan lássa az életünket .
2018. jan. 3. 12:12
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12, ez nagyon szép és elszánt dolog, de egyedül nem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot, sajnálom.
2018. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

"probálnék segíteni neki hogy ő maga is reálisan lássa az életünket ."


Erre még talán azt tudom javasolni, hogy gondold át hogy nézz ki egy heted. Írd össze az összes munkát amit végzel. A munkahelyedét, az otthoni munkákat. Ezeket írd össze egy táblázatba. + írd más színnel a szabadidőd (ha van)

Szed össze, hogy a férjed mit csinál. És megint írd le más színnel azokat az időszakokat amikor szabad ideje van és csak magával törődik. Ezt szintén táblázatba szedve.

Tedd elé a két táblázatot és kérd meg hogy nézze át, majd kérdezd meg mit gondol erről? (persze higadttan) Meghallgatod és elmodod, hogy neked ez sok. A ház körüli munkákat meg kell felezni, hogy neked kicsit könnyebb legyen. Beszéljétek át és írjatok együtt egy új táblázatot ahol megosztjátok a teendőket.

Talán így papíron már látja mi a gond.

2018. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a táblázat amit az előző ír, de vélhetőleg semmi értelme nincs, nem lenne foganatja. Nem hiszem,hogy az a gond,hogy a férjed nem látja mi is a teendő, négy gyerek mellett úgy,hogy otthonotok, munkátok van, ráadásul Te vagy több időt a munkahelyen.

Tudja,hogy enni kell ,tehát be kell vásárolni, mosni kell, takarítani kel, a gyerekekkel foglalkozni kell.


Egyébként meg azt írtad,hogy mondtad Neki mit is kellene csinálni ( polcszerelés) de nem foglalkozott vele. Még annak ellenére sem,hogy Te hívtad fel olyanra a figyelmét amit magától is látnia kellene.


Ha kihűltek az érzelmei nem tudsz Vele mit kezdeni, észérvekkel ezt nem tudod megmagyarázni Neki,hogy miért is fontos a család.


Azt mondta,hogy nem tudja miért írja azokat, amiket ír másoknak?Mi az,hogy nem tudja?

Szégyelje magát,hogy kívülállónak becsmérel Téged, aki neveled a közös gyerekeiteket, rendben tartod az otthonotokat és még a kapcoslatotokért is küzdesz.


Amikor talál valakit aki befoigadja és megfelelő lesz Neki máris megy otthonról, nem fogod tudni a család mellett tartani.


Ha van elég erőd, és segítséged ahhoz,hogy a gyerekekkel egyedül maradj, akkor tedd ezt meg. Fizessen gyerektartást és törődjön a gyerekekkel, vigye Őket láthatásra. Ha lesz Neki hová.


Hozzáteszem: messzemenőkig családpárti vagyok, 25 évbig a gyermekvédelemben dolgoztam, mégis ez a véleményem amit leírtam a fentiekben.

2018. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!