Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna az, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az, hogyha a barátnőtöknek előttetek sok barátja volt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 2 hete összejöttem egy lánnyal aki 17. Eddig minden okés. Sajnos egyre gyakrabban hallom haverjaimtól, a csaj ismerőseitől, hogy a csajszi előttem már rengeteg fiúval volt.. ebből 3-at el is mondott a lányka, a részleteket is meg mindent. Megmutatta a messengerét is, hogy mennyi bunkó írkált.. Mondja barátnőinek, hogy velem akar lenni, meg hogy boldogságot hoztam az életébe. Rengeteg a fiú haverja, irtózatosan sok. Van, hogy egész éjjel aktív facebookon,nem ír semmit, aztán reggel írja, hogy bocsi bealudtam.. Nála alszok szombat este (már másodszorra). mindig mondja, hogy mennyire hiányzok neki.. Eléggé bizalmatlan vagyok felé sajnos, pedig érzem, hogy szeret.. Vagy csak el akarnak tántorítani tőle, vagy féltékenyek vagy én nem tudom..



Ui.: Nagyon perverz lány, rosszabb mint én... Ma is találkoztunk, és mondta, hogy a hétvégi buliját is lemondta miattam..



2018. jan. 3. 22:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Zavarna. A vér nem válik vízzé. Ne hidd el egy szavát sem, szerinted hányaknak mondta még ugyanezeket előtted?
2018. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én ugysn lány vagyok, de fordított esetben nagyon zavarna ha a fél városon végigment volna a párom.
2018. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék hogy az előző kapcsolatai mi okból mentek tönkre, mert ez sem mindegy.
2018. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!