Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna az, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna az, hogyha a barátnőtöknek előttetek sok barátja volt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 2 hete összejöttem egy lánnyal aki 17. Eddig minden okés. Sajnos egyre gyakrabban hallom haverjaimtól, a csaj ismerőseitől, hogy a csajszi előttem már rengeteg fiúval volt.. ebből 3-at el is mondott a lányka, a részleteket is meg mindent. Megmutatta a messengerét is, hogy mennyi bunkó írkált.. Mondja barátnőinek, hogy velem akar lenni, meg hogy boldogságot hoztam az életébe. Rengeteg a fiú haverja, irtózatosan sok. Van, hogy egész éjjel aktív facebookon,nem ír semmit, aztán reggel írja, hogy bocsi bealudtam.. Nála alszok szombat este (már másodszorra). mindig mondja, hogy mennyire hiányzok neki.. Eléggé bizalmatlan vagyok felé sajnos, pedig érzem, hogy szeret.. Vagy csak el akarnak tántorítani tőle, vagy féltékenyek vagy én nem tudom..



Ui.: Nagyon perverz lány, rosszabb mint én... Ma is találkoztunk, és mondta, hogy a hétvégi buliját is lemondta miattam..



2018. jan. 3. 22:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ja, es mindig megmutatja, hogy ki ír rá, ki hívja el valahova. Kikéri a tanácsomat meg stb.. Hozzateszi ezekhez, hogy "Nyugi, en csak téged szeretlek "
2018. jan. 3. 22:41
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mennyit töketlenkedsz kérdező...
2018. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát én ezt most nem értem...Azt írod a kérdésben, hogy sok barátja volt, utána pedig azt írod, hogy 3 barátja volt előtted...Szerintem ez nem sok, mondom ezt úgy, hogy nekem annyi idősen még nem volt egy sem. Gondolom egyik sem volt kifejezetten hosszú, komoly kapcsolat, hiszen fiatal, de tinikorban az ember azért kísérletezik, próbálkozik, úgyhogy szerintem nem baj, ha volt már három olyan fiú, akivel megpróbálta, aztán rájöttek, hogy az úgy nem működik ezért változtattak. Szerintem ez rendben van. Az, hogy mások meg mit pletykálnak...Most nekik hiszel jobban vagy a barátnődnek? Az én környezetemben is össze-vissza beszéltek minden hülyeséget és ha egy fiú, lány együtt távozott/érkezett, akkor már ment, hogy "biztos dugtak" stb, ha valakinek sok fiú barátja volt, akkor az biztos ribi, mert tuti mind megfektették, egyszer engem is leringyóztak, aztán 18 éves korom után volt először kapcsolatom és vele feküdem le először... Ha azt érzed, hogy szeret téged és hűséges hozzád, jól megvagyok, élvezitek egymás társaságát, akkor szerintem felesleges ilyeneken problémázni. A pletyka az csak pletyka, nem tudhatod, hogy van-e bármi igazság mögötte és az sem jelent semmit, hogy sokáig aktív facebookon és sok fiú barátja van. Ha majd azt tapasztalod rajta, hogy pl. félrekacsingat, flörtöl másokkal, a hátad mögött ismerkedik vagy hazugságon kapod stb., akkor ott már gyanakodhatsz, de amíg semmi okot nem ad az aggódásra, akkor addig teljesen feleslegesen agyalsz ilyeneken és ezzel nem teszel jót magadnak, neki és a kapcsolatotoknak sem, mert nagyon fontos lenne a bizalom.
2018. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%
Ha hármat bevallott, akkor kb 30an mehettek át rajta. Kérdés az, hogy szeretnél-e mindenhol lyuksógorokkal találkozni. Szerintem nem. Most dobd ki, több eszed legyen, mint nekem volt akkoriban.
2018. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
idősebb korban sokkal kevésbé furcsa, ha nagy a korkülönbség. de egy 16-18 évessel kezdeni 25 évesen és afelett... 16-18 évesen agyban még gyerek. nincsenek szép egyetemista lányok, vagy fiatal munkatársak, akik korban is közelebb vannak?
2018. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Én elszórakoznék vele a helyedben, de komolyan nem venném az biztos. Azért örülj ha valami betegséget nem szedsz össze tőle.
2018. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

17 évesen 3 és még ki tudja hány?

Ordas farokcibáló nőd van.

2018. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Amúgy pont az ilyen reakciók miatt tagadja le sok nő az igazat. Bemondanak 2-őt mi meg elhisszük, aztán meg a valóságban lehet 39 volt már neki.
2018. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem maradj vele ha szereted! Szeret téged, saját tapasztalat :) én is ilyen voltam, most pedig másfél éve barátom van és csak őt szeretem. Bár én nem feküdtem le előtte senkivel, barátom se sok volt, inkább érzelmi kavarások voltak.
2018. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Itt az a paradoxon, hogy a no legyen szuz s egesz napjat a templomba toltsa, de amikor szexre kerul a sor legyen vadmacska, s ne csak fekudjon ott mint egy tengeri csillag.

Nah ez nem igy mukodik.


A bizalom egy olyan dolog, aminek a kezdettol fogva meg van, s max elvesziteni lehet. Amugy nem nem zavarna, ha igen elmondanam, neki, ugyanezt amit itt nekunk. Ne kerd, hogy hanyagolja a baratait, azert mutassa sne csak mondja, mennyire szeret.

2018. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!