Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életed szerelme nem akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed szerelme nem akarna gyereket, neked pedig minden álmod?

Figyelt kérdés

A gyerekről mondanál le, esetleg a párodat hagynád el? Megpróbálnád valahogy rábeszélni?


Fantasztikus párkapcsolatban élek. Megértjük egymást, támogatjuk egymást, tökéletesen összeillünk minden téren. Kivéve abban, hogy ő nem szeretne gyereket.

Nem tudom mi tévő legyek...

Még csak 3 éve vagyunk együtt, 4 hónap után össze is költöztünk. Szerintetek változhat még a véleménye?

Ő 35/F, én 26 éves vagyok.



2018. jan. 11. 15:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Változhat, de szerintem az ilyesmit nem érdemes erőltetni. Soha nem akar gyereket, vagy csak még nem áll készen rá?
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem értem ez 3 év alatt hogyhogy nem jött elő korábban? Én első három randin azért tisztázom a távlati tervek között, mert mint láthatod, megoldhatatlan konfliktust szül...
2018. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Változhat... azért mondom, mert én 38 évesen akartam tényleg gyermeket. Az más kérdés, hogy ezért elvettem az akkori párom, mert neki ez fontos volt, 2 év múlva elváltunk, de másfél év múlva megszületett a kisfiam, majdnem 43 voltam
2018. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Missi_Key ***** válasza:
73%
Nem hiszem hogy vàltozni fog. Én làny vagyok, de màr tini korom óta tudom h nem lesz gyerek. És ez azóta sem vàltozott
2018. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
2. Bocsi, de randin az emberek szerintem 89%-ban kamuznak magukról. Szóval ha még randin azt is mondta, h igen igen szeretnék gyereket, majd X év múlva borul a bili, akkor hova tovább? Arra sose adok, h ki mit mondd... Párom is elsütötte 3 hónap együtt járás után, h "Ha 2 éve lennénk együtt, akkor már megkértem volna a kezedet". 2 évesek voltunk és még tervben sincs :D Még szerencse, h én nem erre alapoztam.. :)
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted az életed szerelme, akivel ennyire nem egyezik az értékrendetek és a jövőképetek?
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtünk, nagyon "kampányolt" a gyerekek ellen. Hogy pl nézzem meg a mai kis tiniket, pofátlanok, csak a gépezés érdekli őket stb. Kissé el is bizonytalanított, hogy belevágjak-e ebbe a kapcsolatba...

De azóta fejlődést látok. Beszélünk gyereknevelésről, szerintünk hogyan lenne az ideális, s azt hiszem, ilyen téren is nagyon hasonlóak az elképzeléseink.

Ő nagy kutyás, s egy családos tenyésztővel jóban vannak. Régebben csak a kutyákról beszélt, mikor hazajött. Kb szeptember óta előbb a gyerkőcöket meséli, milyen tök cukik voltak, s aztán van szó a kutyákról.

Szóval eddig ha meghallotta a "gyerek" szót kb görcsbe rándult a gyomra, attól már sokkal jobb a helyzet. De én úgy nem vállalnék gyereket, hogy apuka ne AKARJA őt, hanem úgy kelljen noszogatni.

2018. jan. 11. 15:40
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Az elején ezt nem tisztáztátok?
2018. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Nincs más, meg kell beszèlnetek őszintén ki mit szeretne. Gondold végig: felàldozod a termékeny éveidet, miközben folyamatosan vágyakozol, vársz, hátha meggondolja magát. Most még vehetsz egy nagy levegőt, és szakíthatsz. Így találhatsz olyan társat, akivel megegyeznek a családalapítási terveid. De amúgy mikor beszèltetek utoljára a gyerekvállalásról?
2018. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Írta a kérdező, hogy de. Úgy döntött, kíván, hátha változik, most kétségei támadtak.

31/f

2018. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!