Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életed szerelme nem akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed szerelme nem akarna gyereket, neked pedig minden álmod?

Figyelt kérdés

A gyerekről mondanál le, esetleg a párodat hagynád el? Megpróbálnád valahogy rábeszélni?


Fantasztikus párkapcsolatban élek. Megértjük egymást, támogatjuk egymást, tökéletesen összeillünk minden téren. Kivéve abban, hogy ő nem szeretne gyereket.

Nem tudom mi tévő legyek...

Még csak 3 éve vagyunk együtt, 4 hónap után össze is költöztünk. Szerintetek változhat még a véleménye?

Ő 35/F, én 26 éves vagyok.



2018. jan. 11. 15:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát én leülnék vele beszélni hogy most csak azért ne mondja hogy mijen cukik a gyerekek mert én ezt akarom hallani a szájából vagy így is érzi és látja a gyerekeket.Kiszedném belöle a dolgokat és ha meggyőz hogy téleg akar gyereket és ugy is viselkedik akkor szülnék neki.
2018. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen pontosan tudja az ember, hogy akar-e gyereket, vagy sem. Nem fog megváltozni a véleménye. Neked kell eldönteni, hogy kell ő neked így is, és lemondasz a gyerekről, vagy fordítva.

Az is fontos kérdés, hogy ha úgy hozza az élet, hogy 5-10 év múlva külön mentek: te mennyire fogsz haragudni rá azért, mert miatta késtél le a lehetőségről.

2018. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Így kerek perec még nem kérdeztem rá sohasem. Azt hiszem, a napokban sort kerítek rá. Igazatok van.

Hál' isten sosem azt mondja, amit hallani szeretnék, hanem azt amit gondol. Ha nem így lenne, már az elejétől abban a hitben ringatott volna, hogy akar gyereket.

Azt hiszem, ha miatta szalasztanám el a gyerekvállalást, rémesen szomorú lennék.

Olyan nehéz ez...

Köszönöm a válaszokat

2018. jan. 11. 16:37
 14/27 A kérdező kommentje:

Vagyis ismerkedéskor volt szó arról, hogy ki akar gyereket. Az utóbbi időben meg nem igazán mertem így megkérdezni, mert félek az esetleges nemleges választól.

Kerülgetjük a forró kását.

2018. jan. 11. 16:44
 15/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem akar gyereket, még akkor is dönthetsz úgy, hogy mellette maradsz. Akkor nem lesz gyereked. Lehet helyette valami más az életedben. De tudnod kell, hogyan tervezd a jövődet.
2018. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha a párom nem akarna gyereket,szerintem nem is maradnánk együtt.


Nem baj,ha valaki nem akar,csak ne raboljuk egymás idejét!

2018. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én sose beszélném rá párom,hogy NE legyen gyerek.

Ezért is engedtem el,mert ő akar gyereket én meg soha, 37 éves nő volt,igaza van,ha akar akkor most kell lépnie,én 30 éves férfiként kerek perec mondtam szó sem lehet róla.


Beszéld meg a pároddal,mi a célja,motivációja,mit akar.


Ha nem akar gyereket két dolgot tehetsz:

1. Vele maradsz de akkor nem lesz gyereked.

2. Szakítasz vele és keresel olyan férfit aki akar.


De azt soha ne tedd,hogy véletlenül esel teherbe mert én speciel meggyűlölnélek a gyerekkel együtt és soha többé nem akarnálak egyikőtöket sem látni.

Remélem ezen nem gondolkodsz.

2018. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Figyu azért ne letámadd hogy "gyereket tényleg nem akarsz?". Hanem finoman utalva rá hogy esetleg a távolabbi jövőben, teljesen kizártnak tartja-e, talán elképzelni sem tudja stb. Neked van még időd ne kapkodj. Élvezd vele a boldogságot ne pedig ezen kattogj.
2018. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nyugodtan rákérdezhet pacekba,én simán elmondanám hogy igen vagy nem.


Engem nem zavarna a kérdés,ha a válaszom nem jó neki és nem tudja elfogadni,hogy NEM,akkor én mondanám,hogy jobb lesz ha szakítunk.

2018. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarok gyereket, ha a párom akarna, nagyon fájna, de szakítanék. Nem akarom elrabolni az idejét.


Mellesleg az, hogy beszél róla... nem mondom azt, hogy nem jelent semmit, mert nem ismerem. De én tudom a nevét is a gyerekeimnek, a cicámnak, a tengerimalacaimnak, és egyikem sincs, egyiket sem akarok, engem taszít, ha nekem kell ellátnom valakit/valamit. Én is szoktam gyereknevelésről beszélni, hogy én hogy csinálnám, de ez nem jelent semmit.

2018. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!