Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "miatt" megbetegedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "miatt" megbetegedtem vizsga előtt. Jogosan akadtam ki rá?

Figyelt kérdés

A barátom egy iszonyat makacs, konok ember. Hiába mondom neki, hogy szedjen gyógyszert, vitaminokat, nem szedi. Rövidnadrágban kimegy a -200 fokba, ha esik az eső nem visz semmit, hanem megázik. Rengetegszer szóltam már rá, hogy beteg lesz, és a családja is, ha így halad(mert többen élnek együtt), erre kiakad rám, hogy én biztos csak magamat féltem.

A lényeg, hogy most pénteken lesz neki egy nagyon fontos eseménye, amin nagyon oda kell tennie magát, nekem pedig csütörtökön az utolsó, legnehezebb vizsgám.

A barátom 3 napja rövidnadrágban szaladgált kint, és mondta is, hogy fázik. Na, hát megfázott. Csináltam neki teát, adtam a gyógyszert, de mindenre csak vonja a száját, és a vége az volt, hogy már láza volt meg tényleg nagyon kivolt.

Haza jöttem, és én is elkaptam. Elég sanyarul vagyok, és csütörtök vizsgám. NEM érti meg, hogy nem az a bajom, hogy elkapom, hanem az, hogy ő ezt direkt csinálja.

Tavaly 4 hétig volt beteg, mert nem volt hajlandó még orvoshoz sem menni, egész nap azt hallgattam, hogy ő beteg és rosszul van.

Egyébként egy 24 éves férfiről van szó.


2018. jan. 15. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

Ha ő kint màszkàl rövid nadràgban és megfàzik azt te nem fogod elkapni mert nem vírusos tehàt nem fertőző.Csak hogy tisztazzuk a dolgokat :D :D

Nem, mert a baràtnője vagy nem az anyukàja nem azért vagy hogy szabàlyozd. Ő rövid nadràgba akar

màszkàlni hadd màszkàljon abba (felnőtt ember).

Ha meg làz is van akkor valoszinuleg valakitol elkapott valamit mert egy sima mrgfàzàstòl nem lesz làzas. Akkor meg mrgkéred hogy ne menjen hozzàd közel. Különben jól is teszi hogy nem szed gyógyszert

2018. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Exem is hasonló volt, ő nem megy orvoshoz, ő nem.

Aztán 39 fokos lázzal elrugdostam végre, de addigra már mindegy volt, mert olyan szép herpeszt szedett össze, hogy az afták mellett még gennyesre gyulladt a bölcsességfoga is, ami ki is kellett aztán húzni.


A párom legalább értelmes, és nem várja meg, hogy komoly baja legyen, hanem mikor úgy érzi, felkeresi a dokit.


A srácod egy idióta.

2018. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

"Ha ő kint màszkàl rövid nadràgban és megfàzik azt te nem fogod elkapni mert nem vírusos tehàt nem fertőző."


Tisztázzuk a dolgokat, hogy ilyen nincs. Minek osztod az észt?

2018. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

#11, akkor az inlienzából hogy lesz járvány? Az bárárányhimlő, AIDS? Ezek is virusos úton terjednek, de be menj orvoshoz

Legalább te nem terjedsz

2018. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Az éc, a bàrànyhimlő,influenza az összes fertőző. A nàtha ( megfàzàs) nem fertőző ergo nem fogod elkapni. Nem olyan nehéz.
2018. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen, fertőző a nátha is.
2018. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Na várjál, te szedsz vitaminokat? Meg mindenféle szert, hogy egészséges legyél?

És ennek ellenére elkaptad.

2018. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A megfázás során legyengül az immunrendzera beteg szervezeten elszaporodnak azok a kis huncuttságok, amiket az egészséges immunrendszer kordában tart, és igenis át terjedheet másra, akár cseppfertőzéssel is!


Ez volt az off.

On: jó nagy s€ggfej hapsid van.

2018. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!