Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne jól kezelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne jól kezelni az ilyen fajta "dühkitöréseket"?

Figyelt kérdés

Nem a dühkitörés a legjobb szó, de magamban sem tudom másképp megfogalmazni a dolgot.

Párom eléggé ingerlékeny ember. Nem arról van szó, hogy naponta törik a tányér, vagy zeng tőlünk a ház, egymással baromi jól kijövünk, fontosabb dolgokban egyetértünk, stb.

Az apróságok a problémásak. Néha olyan lehetetlen dolgokon tud kiborulni, hogy csak pislogok. Pl. tegnap bevásároltunk, hó-eső, stb. Szatyrot kiemelte a kocsiból, körbenézett, hogy hova rakhatná le, én meg kinyújtottam a kezem, hogy adja ide, és nem lesz sáros. Erre totál kiakadt, hogy mi az, hogy nem rakhatja le a szatyrot, én őt teljesen lekorlátozom, nem óvodás már, stb. Én meg csak pislogtam, hogy mi van?

Hazáig nem is nagyon szólt hozzám, de utána meg mintha elfújták volna, úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna. Mert ugye nem nagy dolog.

Tényleg nem az, de az ilyen viselkedéssel én nem tudok mit kezdeni, értelmesen megbeszélni nem lehet, az én kedvem is elromlik, aztán meg nyilván felhúzom magam, hogy se egy bocs, se semmi, és akkor már én generálom a feszkót ezzel... De én az ilyen hisztiket nem tudom csak úgy elengedni.


Tudom, hogy nem normális, amit csinál, de nem szeretném, hogy az legyen az első, hogy akkor hagyd ott, mert idióta.

Inkább az érdekel, hogy lehet az ilyet jól kezelni? Lehet egyáltalán? Tényleg hagynom kéne, hogy kihisztizze magát, aztán úgy tenni, mintha nem történt volna semmi? Ez annyira távol áll tőlem... főleg, mikor az együtt töltött szabadidőnket vágja tönkre vele.


Persze én se vagyok tökéletes, de tényleg nem érzem, hogy okot adnék ezekre a kitörésekre, saját oldalamról szemlélve semmi rosszat nem teszek.



2018. jan. 15. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

OTT, azonnal! meg kellett volna kérdezned, hogy ez mégis mi a fene volt, nem utóla puffogni, mikor ő már tök leszarja.


Egyébként hosszú távon én nem bírnék ilyen "férfival" lenni. Most még csak ennyi, de képzeld el, a gyerekével is hasonló szépen fog beszélni, ha bekattan?!

2018. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#8 Nálunk erre az a reakció, hogy csakazértse. :D De így leírva jól hangzik, majd próbálkozom.


#11 Nekem is hasonló jellegű félelmeim vannak, hogy mi lesz a jövőben. Mi lesz, ha rosszabb lesz, mi lesz, ha egyszer gyerek lesz, és azzal is ilyen... annak nem lehet elmagyarázni, hogy ma ne szólj apához.

Ilyenek miatt felmerült már bennem, hogy mennyire működőképes a kapcsolat, ám mivel ettől eltekintve minden tökéletes mondhatni, sajnálnám feladni. Mert vicc, hogy tényleg csak az ilyen piszlicsáré dolgokon "veszünk össze", ha ezt annak lehet nevezni.

2018. jan. 15. 20:42
 13/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: ha ez segít valamit nálunk a gyerekekkel nem csinálja ezt apósom, mi most várjuk az elsőt és azóta a párom is mintha kicserélődött volna :D
2018. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Judit58 ***** válasza:
Tudjatok ezt a magas tesztoszteron szint okozza.Es a duhkitotest sosem az aprosag okozza hanem a felgyulemlett szressz. A sport sokat srg...pl box
2018. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!