Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Nem erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Nem erzem mar jol magam a kapcsolatomban, de nehez a masikat elhagyni mert szeretem Es ertekes ember.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tavaly április ota vagyunk együtt. Számos dolog zavar a kapcsolatunkat illetően. Pl: nem igazan tudunk kozosen minosegi idot eltölteni . Mindig ha atmegyek hozza ott a családja (kozos vacsora,kozos reggeli, kozos ebed) Es kicsit be kehet sokallani anyukától apukatol. Plusz a baratnom sosem utazik, csak en. Tehát az a bajom,hogy egyirányú Ak erzem azt, hogy a kapcsolatunk eleje ota csak en utazok hozza, visszafelé semmi erőfeszítés nincs. Nem szereti a hobbijaimat, sem a sportot. Gondolkozok, hogy ennek ennek van e ertelme?! Ti mit tennétek? Szempontokra vagyok Kivancsi akar tobb kérdésre is..

2018. jan. 18. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mondd el barátnőmnek, hogy ezek a kötött családi dolgok terhesek számodra. Ha a vezetés a kifogása: létezik tömegközlekedés. Vagy menj el érte kocsival, add át a kormányt, és gyakoroljon csak, vezessen el hozzád.

Ha semmiféle kompromisszumra, nyitásra nem hajlandó, akkor felejtsd el, mert ezt olvasni is szenvedés volt.

2018. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mikor velem van vezetni szokott, de azzal nem megyek sokra ha Utana maga nem ül kocsiba. A szülőktől rosszul vagyok. Meg melle itt a testvére hülyegyerek pasija is.. halál idegesito .. a kompromisszumokra nem nagyon hajlik sajnos Epp Ezert ábrándultam ki. Hat mondom majd neki Aztan meglatjuk. Csak ertekes embernek tartom Es remenykedek abban hogy hajlandó a kedvemert változni. Tömegközlekedni nem nagyon fog sztem.
2018. jan. 18. 17:50
 13/17 anonim ***** válasza:
Mégis mit tartasz rajta értékesnek? Annyi nő közül választhatnál, akik sokkal jobban illenének hozzád. Erre ragaszkodsz ehhez a buta csajhoz, aki még csak a hobbidat sem respektálja, sem a kéréseidet, meg sem próbál alkalmazkodni... Ha van annyi esze, hogy feltűnjön neki, hogy ez így nem lesz jó akkor már változtatott volna, szóval vagy telibe sza*ja a kapcsolatotokat vagy annyira buta. Ennek semmi jövője. Sokkal intelligensebb vagy nála, szakíts vele, ennél csak jobbat tudsz találni. :)
2018. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jah és azt kifelejtettem, hogy nagyon gyerekes gondolkodása van a lánynak. Ha nem írtad volna, hogy jogsija van, akkor olyan 14 évesnek tippeltem volna.
2018. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 kiegészitése: Veled együtt!!!!
2018. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Én szakítottam, többször is. Azt vártam utána jobb lesz, de nem lett. A családját, személyiségét megváltoztatni nem érdemes mert jöhet utána az érzelmi zsarolás, hogy csak miatt tett meg valamit, holott ez nem is ő. Az a kérdés, ha rá gondolsz, megnyugtat-e, ellazít, jól érzed-e vele magad. Ha igen, olyan dolgokat csináljatok együtt, amit mindketten élveztek. Ha pedig már inkább frusztrál csak az egész helyzet, mielőtt szakítanál legalább egy hétig ne beszéljetek és éld az életed úgy, mintha nem lenne a része.

Az idő megoldja majd, de egy biztos ha a döntésed után úgy érzed egy kő esett le a válladról, az a helyes döntés.

Ha kérdeznél valamit, írj privátban.

2018. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi!
2018. jan. 19. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!