Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Össze hàzasodtunk a pàrommal, most van egy 9 hónapos kislànyunk. A pàrom munka utàn egy két sört megiszik , minden màsnap. Tegnap fél 3 helyett negyed 8 kor, nem kicsit ittasan jött haza. Én nem igazàn szeretem ha valaki iszik oké szombaton de nem minden szombaton hanem egy hónapban egyszer. Mondtam , hogy akkor aludjon màsik szobàban tegnap. Ott aludt erre ma 6kor jött haza. Megint nem józanul és mintha a vilâg legtermészetesebb dolga lenne. Ő van felhàborodva , hogy nem alhat velünk. Szerinte egy férfinak ez jàr. Az nem érdekli , hogy nekem semmi segítségem szüleim tàvolabb laknak. Mit tanàcsoltok mit tegyek? Akik volt màr ilyen helyzetben elmesélné mi történt?

2018. jan. 19. 19:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

nehogy megüssön..

nehogy felszedjen egy nöt...

nehogy leegessen...senki se fog tisztelni

teged sem ömiatta

megpecsetelheti az eleteteket

2018. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondhatnék neki , hogy megértse baj van. És ez így nem jó. Pedig tudja, hogy előző vőlegényemet az alkohol miatt hagytam el. Akkor miért csinàlja? Ő se màs ha iszik undorodom tőle.
2018. jan. 19. 20:29
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat, válj el. Sajnálom, de ha így maradnak a dolgok, akkor ez a helyzet csak romlani fog. Te sem szeretnél se magadnak, se a gyermekednek egy olyan családot ahol az apja részegen esik haza minden este.
2018. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sajnalom hogy ezt át kell éld. Apukám is mindig azzal jön hogy megerdemli... Igen meg csak azért nem mindennap kellene... Én is undorodom ha valaki iszik. Apám és apósom sem kivétel... A párom hála magas ívben keruli az italt... Max mikor ritkán társaság van akkor 1sor lecsuszik de sose több
2018. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez bem megérdemlés dolga. És gyenge emberre utal aki így old meg problémàt. Semmitnem nemold meg , csak rosszabb lesz a dolog.Függőséget okoz , és utànna nagyon nehéz kijönni belőle. Én nem tudnàm végig csinàlni meg utànna a tudat akàrmikir vissza eshet.
2018. jan. 20. 03:21
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen, az élet olyan, mint egy motor. Mind nap be kell rúgni. :D

Én már elváltam így akkor iszok, amikor akarok. Nem pofázik bele senki.

2018. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csodàlatos , hogy büszke vagy arra , hogy elvàltàl és iszol. Egy gyereknek nagyon nagy szégyen , ha az apja iszik , részeg.
2018. jan. 22. 15:06
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Többek közt ez is a megcsaláson kívül nálam 1 nyolchónapos gyerekkel is váló ok volt. Nem akart a volt férjem felnőni a sokadik megbeszélés után sem. 35N
2018. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sajnàlom , hogy el kellett vàllnod. Össze vesztünk ma. Negyed 1 kor elment. Ilyenkor inni megy. Azzal ment el , hogy vesz cigit. Erre van neki két dobozzal eldugta ne talàljam meg. És azt fogja vàrni , hogy én kérjek bocsànatot
2018. febr. 11. 15:01
 20/24 anonim ***** válasza:

hagyd a francba!!!mig elvan pakolj ossze es huzz el

talan ha latja h komolyan gondolod megprobal valtozni

de amig turod gondolja megteheti es csak a szad jar

ideje bizonyitani szamara h igenis elfogod hagyni

vesziteni nem veszitesz semmit

most lepj mielott rad es a gyerekre kezet emel

2018. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!