Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar jelenteni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar jelenteni az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

A párom, akivel már több éve együtt vagyunk újabban sokszor a fejemhez vágja, hogy ő nem biztos, hogy velem szeretne majd összeházasodni meg nem biztos, hogy tőlem akar majd gyereket. Mondtam neki, hogy rendben, én nagyon szeretem, de akkor ha úgy érzi, akkor nincs értelme folytatni, hagyjuk abba, mert ne legyen már az, hogy megtart addig amíg nem talál jobbat, aztán meg eldob, mint valami használt rongyot. Amikor meg ezt mondom neki, akkor meg mindig ölelget meg bújik hozzám meg azt mondogatja, hogy próbáljuk meg leküzdeni az akadályokat és majd kialakul, hogy mi lesz. Most akkor, ha nem lát velem közös jövőt, akkor miért akar benne maradni a kapcsolatban? Miért nem fogadta el, hogy akkor fejezzük be? Élvezet lenne neki az orrom alá dörgölni, hogy talált jobbat? Részemről én vele tudnám elképzelni az életemet, de ha ő nem így érez, ha a szerelem már csak egyoldalú, akkor miért nem fogadja el, hogy fejezzük be?

Régebben veszekedtünk többet, de mostanában nem, csak úgy random néha ezt a fejemhez vágja. Legutóbb például azért, mert mondtam neki, hogy a hónapokkal azelőtt megbeszéltközös utazásunkat ne mondja már le azért, mert a kollegái egy pár nappal előtte aznapra meghívták magukkal bulizni.



2018. jan. 21. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz oszinte, egyenes embernek kellene lenni, ami nehanyak szamara kivitelezhetetlen.
2018. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert valószínűleg annyira nem rossz a kapcsolatotok. Nem utál téged, nem rossz veled, csak érzi, hogy annyira azért nem szeret, hogy veled élje le az életét. Igazából minek lépne le? Van egy biztos kapcsolat, van szex, nincs sok veszekedés, tehát teljesen jól elvan. Ha talál mást, aki jobbnak ígérkezik, akkor lelép, ha meg nem, akkor végül is jó lesz veled is.
2018. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja, mert az tök elfogadható, hogy csak egy időszakos kis kellék vagyok, hogy felmutathassa a barátainak, hogy neki is van nője? Ennyire nincs szíve? Miért nem választott akkor olyat, aki vele sem tervez hosszú távra, ahelyett, hogy megtart amíg nem talál jobbat?
2018. jan. 21. 18:16
 14/19 A kérdező kommentje:
Vagy ez így teljesen normális, hogy valaki csak azért kell valakinek, hogy legyen amíg nem talál jobbat?
2018. jan. 21. 18:17
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

"A párom, akivel már több éve együtt vagyunk újabban sokszor a fejemhez vágja, hogy ő nem biztos, hogy velem szeretne majd összeházasodni meg nem biztos, hogy tőlem akar majd gyereket."


Itt van a kutya eltemetve.

Amikor pár évvel ezelőtt megismerkedtetek, akkor még úgy gondolta, hogy te vagy az igazi.

Csak újabban kezdi mondogatni, ami neked fáj.

Sajnálom, de azt hiszem, elmúlt nála a nagy lángolás, és bár most nem akar egyedül maradni, az első alkalommal, mikor újra fellángol, te leszel az, aki egyedül marad.

És még csak nem is hányhatod a szemére, ő előre megmondta!

Ne törődj azzal, hogy kedveskedik meg hízeleg, mássz ki gyorsan ebből a kapcsolatból, mielőtt úgy megaláz, hogy évekig nem hevered ki.

A házassághoz két ember kell, a szakításhoz elég egy is.

Ne engedd, hogy ő legyen az!

2018. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy biztonságérzetet adsz neki. Amíg nincs más nő a láthatáron, nem lép ki a kapcsolatból. Felteszem fél, hogy nem lenne esélyes az illetővel, és két szék közül a pad alá esne.

Ha képes volt a tudtodra adni, hogy nem tud közös jövőt tervezni veled, akkor nyilvánvalóan nem kötődik hozzád olyan erősen. Azért ölelt meg, és próbált nyugtatni, valamint nem engedi, hogy szakíts, mert akkor egyedül maradna, és nem biztos abban, hogy talál mást helyetted.

2018. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De neki ez teljesen rendben van, hogy az érzéseimmel játszik? Hogy csak azért van velem, mert nem kellett még másnak? Ha nem én vagyok neki az igazi, nem kellett volna, hogy elkezdjen velem járni. Nem lehet egy emberből csak úgy kiszeretni! Akkor nem is szeretett soha igazán! Nem fair, ha más lányt meg nem fog kihasználni, hanem azt meg majd szépen feleségül veszi és boldogan él vele meg a kölykeikkel!
2018. jan. 21. 19:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező értsd meg, nagyon sokan játszadoznak mások érzéseivel, férfiak és nők egyaránt. Nem fair, de ez van. Sokakból hiányzik az empátia, és a bűntudat.

Tudom, hogy fáj, de ez az igazság. Nem mindenki jótét lélek sajnos.

2018. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt kívánom neki, hogy találjon egy olyat, akit az igazinak gondol és az a lány bánjon el ugyanúgy vele, ahogy ő velem, hogy érezze a fájdalmat, amit okozott! :(
2018. jan. 21. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!