Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem akarom a barátomtól kapott nyakörvert hordani?

Figyelt kérdés

Szeretem a nyakláncokat,kiegészítőket,de nagyon ritkán hordoo ilyesmit. És ha van rajtam az mindig ilyen finomabb visszafogotabb elegánsabb darab mégis egy sima egyszerű ezüst nyaklánc. Semmi csicsa,szív, vagy fura forma.


A barátom tudom,hogy csak figyelmes akart lenni és szeretett volna meglepni,de nem örültem az ajándéknak. Egy olyan nyakláncot kaptam tőle amibe az ő neve van bele gravírozva. Szép meg minden.......de ezt sosem fogom hordani. Bevallom nekem ez ciki lenne ha a munkahelyemen egy olyan valamit kéne hordanom amin a párom neve áll. (Kereszt neve) olyan ez mintha egy nyakörvet adott volna. Mit gondolt,hogy ennek majd örülni fogok?


Azóta megkérdezte párszor hogy miért nem hordom a nyakláncát? De mindig kitérő vàlaszt adtam. Viszont tegnap már kibukott belőlem,hogy nem akarok ilyen nyakláncot hordani olyan mint egy nyakörv. Megharagudott,először tökre értetlenkedve nézett rám. Komolyan...velem van a baj...hogy nem akarok nyakörvet hordani?

22/N 28/F (2 éve vagyunk együtt)


2018. jan. 21. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Azzal nincs baj, hogy nem akarod hordani. Azzal van, hogy teljesen egyértelműen tudtad, hogy megbántod, ha lenyakörvezed az ajándékát és mégsem tartottad magadba. Simán normálisan is meg lehetett volna neki mondani, hogy ne haragudjon, de te ilyet nem szeretnél hordani, de azért értékeled a szándékod és köszönöd szépen.
2018. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj. Az ilyeneket soha nem értettem. Amúgy az őszinteség híve vagyok, csak nem bunkón kell tálalni.
2018. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Én sem hordanám.
2018. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már vagy 1000x elmondtam neki,hogy miért nem hordtam. Próbáltam valami kifogást keresni,mert nem akartam megbántani. Különben így is le eshetett volna a tantusz. Aztán tegnap már nem bírtam visszatartani és csak hozzávágtam,mert idegesített.
2018. jan. 21. 20:43
 5/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy kibukott belőlelem,hogy basszus azért nem hordom,mert olyan mint egy nyakörv!
2018. jan. 21. 20:44
 6/25 A kérdező kommentje:
Nyakláncnak nem nevezném ezt. Már azt sem tudom hova raktam. Valamelyik fiókomba elvan rakva a többi nyaklánc közé. Nem értem minek kellett a nevét oda cseszni. Megint felhúztam magam ezen. Szerintem ez iszonyat primitív dolog volt tőle. Még akkor is ha csak meglepetésnek szánta.
2018. jan. 21. 20:46
 7/25 anonim válasza:
91%
Akkor már vehetett volna olyat hogy a keresztneve kezdöbetüje és a te neved kezdöbetüje mondjuk egy szivecskében.
2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

Oké, értem miért hívod nyakörvnek, de ez akkor sem az. Ez az: [link]


Mondd azt, hogy nőként nem szívesen hordanál férfi keresztnevet a nyakadban.

2018. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azt sem hordtam volna. Szerintem ezek undorítóak amúgy. Nem egy tárgy vagyok. Olyat sem akarok amin a kezdő betűink vannak rajta. Igen az IS nyakörv. Meg ez is. Csak vékony lánc,rajta egy hold és benne a neve. Nem! Ez...szörnyen primitív.
2018. jan. 21. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg primitív, nem is értem, hogy juthat eszébe valakinek ilyen? Nincs veled baj, szerintem más nő se hordana ilyet. Mondd meg neki, hogy sajnálod, de nem tetszik, nem fogod hordani. Ha meg van a blokkja, menjetek el együtt, és cseréljétek be egy olyanra, amit hordani is tudsz.
2018. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!