Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem akarom a barátomtól kapott nyakörvert hordani?

Figyelt kérdés

Szeretem a nyakláncokat,kiegészítőket,de nagyon ritkán hordoo ilyesmit. És ha van rajtam az mindig ilyen finomabb visszafogotabb elegánsabb darab mégis egy sima egyszerű ezüst nyaklánc. Semmi csicsa,szív, vagy fura forma.


A barátom tudom,hogy csak figyelmes akart lenni és szeretett volna meglepni,de nem örültem az ajándéknak. Egy olyan nyakláncot kaptam tőle amibe az ő neve van bele gravírozva. Szép meg minden.......de ezt sosem fogom hordani. Bevallom nekem ez ciki lenne ha a munkahelyemen egy olyan valamit kéne hordanom amin a párom neve áll. (Kereszt neve) olyan ez mintha egy nyakörvet adott volna. Mit gondolt,hogy ennek majd örülni fogok?


Azóta megkérdezte párszor hogy miért nem hordom a nyakláncát? De mindig kitérő vàlaszt adtam. Viszont tegnap már kibukott belőlem,hogy nem akarok ilyen nyakláncot hordani olyan mint egy nyakörv. Megharagudott,először tökre értetlenkedve nézett rám. Komolyan...velem van a baj...hogy nem akarok nyakörvet hordani?

22/N 28/F (2 éve vagyunk együtt)


2018. jan. 21. 20:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Oszinten szolva engem konkretan kiabranditana, hogy 28 eves ferfi letere olyan ajandekot ad, ami mar 13 evesen is szanalmas...
2018. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
Inkább hordanál egy bolha-nyalkörvet nyomkövetővel? :D
2018. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van, nekem se tetszene ilyen ajándék, de te is megéred a pénzedet. Ilyen stílusban én sosem beszélnék olyan emberről, aki fontos nekem. Minek vagytok ti együtt? A szavaidban egy szikra szeretet nincs, csak duzzogás, felsőbbrendűség, meg annak a bizonygatása, hogy nem vagy tárgy. Nem tárgyiasított, csak túlérzékenyen reagálod le, hogy a barátodnak nincs ízlése meg fantáziája.
2018. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd ott a fenébe, ez már egy jel, hogy véget kell vetned ennek a kapcsolatnak. Ne függj senkitől. 27/L
2018. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Oké a párod valószínűleg nagyon mellènyúlt az ajándèkválasztás tèren. Szerintem igazából azért lehet rajta a neve, mert ezt egy emlèknek szánta, hogy tőle kaptad, nem pedig azért, hogy a tulajdona lennèl. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. A medált vedd le, tegyél rá egy olyat ami tetszik és akkor félig rajtad van az ajándéka. A medált pedig tedd egy vitrinbe, hogy neked ez egy emlék és akkor valószínűleg ő sem fog megsértődni annyira.


És ne haragudj rám, de ez a viselkedés amit itt produkálsz az nem éppen egy felnőtt nő viselkedése. Gondolj rá is, ne csak magadra, ha pedig nem megy akkor miért vagy vele?

22/F

2018. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem a barátod a primitív, hanem te, kérdező.
2018. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Fotózd le a "nyakörvet", hogy lássuk mennyire ciki ha egyáltalán az.
2018. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen egyetértek lollipoppal.

Ez a stílus valami bicskanyitogató, ahogy a párodról beszélsz... Ezerszer inkább undorodom tőled, mint tőle. Lehet, hogy nem ilyet kellett volna ajándékoznia, de hogy te még egy közös neves medálba is belekötöttél volna, hogy az szerinted nyakörv...?!?!? Szerintem neked valami súlyos kötődési zavaraid vannak, betegesen félsz. Nem a barátoddal van a baj, hanem veled, nem is kicsi. Ha rólam beszélnél így idegenek előtt, úgy kivágtalak volna már, mint macskát sz...rni.

2018. jan. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
Szegény barátod. Azt hitte, örömet szerez, csak nem gondolta, hogy egy beképzelt suttyóval él együtt, aki ráadásul képtelen a véleményét és az érzéseit kulturált ember módjára kifejezni.
2018. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Melyik 30 éves férfi ad ilyet? Szerintem is nagyon primitív.


Én viszont levenném a medált, és úgy hordanám a láncot. A medált pedig ráraknám a kulcscsomómra.


Én is kaptam már elég vacak ajándékot ahhoz, hogy átérezzem a helyzeted. Nekem sem sikerült a szándékot nèznem, kicsit mindig kiábrándultam a páromból, hogy ennyire nem is ismer, és ennyire futja tőle.. én pl kaptam csupastrassz csilli villi lógós bazári fülbevalót szülinapomra..


Hát nem sikerült színlelnem az örömöt. Valami menő dobozban volt, gondoltam az egyetlen pozitívat emelem ki, hogy milyen drága lehetett, de nem, a 25 éves jó anyagi helyzetben lévő párom közölte, hogy "nem, az aluljáróban vettem". Aztán mikor kitört belőlem egy horkantás, én lettem az ízléstelen anyagias csaj, aki egyszer kap valamit annak sem örül..


Ha a lánc szép, és csak a medál ciki, hordd a láncot, de nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem tetszik a medál, nem kell hazudni. Ha meg firtatja, tök normális, hogy ideges leszel tőle.


Amúgy elég bizarrul nézhet ki egy kis fényes félhold Béla, vagy József gravírozással:D.. vegyél neki egyet te is, és hordasd vele, hátha megenyhül.


Legyen benne csillogó strassz is, meg a neved.

2018. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!