Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen igénytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen igénytelen a párom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, korábban mindig nagyon figyelt magára, ezt is pozitívan értékeltem benne.

Az utóbbi fél-egy évben viszont olyan szinten hanyagolja magát, hogy hihetetlen.

Derékig érő haja van már vagy 10 éve, mindig rendszeresen ápolta, szebb haja volt, mint nekem, nő létemre. Most azonban ha én nem fésülöm ki, képes hetekig nem fésülködni.

Hosszú idő óta először borotválkozott meg. Zokniváltás, gatyaváltás újabban már csak ezredfordulónként esedékes, akkor is csak akkor, ha ellopom a mosásba a koszosat, míg zuhanyzik, és odacsempészem helyette a tisztát, máskülönben "jó az még" felkiáltással képes lenne visszavenni.

Nincs semmi lelki problémája, legalábbis nem veszem rajta észre. Egyszerűen mintha elkényelmesedett volna. De nincs erre még nagyon korán?


24n, 30F


2018. jan. 21. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is akkor voltam hasonló, amikor egy nagyon rossz helyen dolgoztam... heti 5-6 nap, 10-11 óra és folyamatos stressz.. Egyszerűen az tett boldoggá, hogy egy picit tudtam pihenni, volt hogy esténként azt álmodtam,hogy dolgozok és mikor felkeltem, ültem az ágyban és imitáltam mint ha dolgoznèk, meg beszèltem magamban.Olyan is volt,hogy a volt barátnőmnek írtam egy üzenetet,hogy még dolgozok miközben aludtam :D Nagyon kivoltam, lefogytam, depressziós lettem kb.. Igaz munkámból adódóan nem engedhettem meg magamnak, hogy igénytelen külsőm legyen, de mikor szabad napon voltam, akkor nem foglalkoztam semmivel.


22/F

2018. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs motíváció,magát az életet unja.
2018. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Az én páromnak is hosszú haja van és szinte soha nem fésüli csak hajmosas után az ujjaival áthúzza és összefogja.Egyáltalán nem tartom igénytelennek.

Viszont azért az alsónemű cseréje alap lenne, nem tudnám felvenni azt a bugyit amit tusolás előtt leveszek.

Ne hagyd rá azt hogy jó az még...nem, nem jó.Ne engedd befeküdni az ágyba .

2018. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"meg én így is szeretem őt." - szerintem ez a kulcs.

Eddig "viselkedett", mára meg belefáradt, a te kedvedért meg minek?

2018. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!