Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon csúnyán viselkedett velem, de bocsánatot kért. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat. Sajnos a barátom mostanában elég feszült munkaproblémák miatt.(Lehet, hogy kirúgják).

A lényeg, hogy elég furcsán viselkedik velem, amit betudtam ennek, de tegnap átlépett egy határt.

Beszélgettünk, és mondta, hogy a testvérével lesz egy kis dolguk szerdán, mert tegnap velem akart lenni.

Megnéztünk egy sorozatot, majd mondta, hogy öltözzek, mert haza visz ő meg megy a testvérével elintézni a dolgokat. Mondom nem az volt, hogy szerdán? Erre kiborult, hogy ő neki semmihez nem kell tőlem engedélyt kérnie, és, hogy én mit gondolok majd őt irányítani fogom, meg megmondom, hogy kivel mikor mit csinálhat? Mondtam, hogy nem, csak én vele terveztem az egész napot, mert ő azt mondta szerdán mennek, erre kiakadt megint, hogy szerdán nem jó a tesójának. Elkezdtem sírni(tudom, hülye szokásom, hogy mindenen sírok), erre kiakadt és flegmán beszélt velem, hogy most ezt akarom ellene bevetni, és, hogy nem hatom meg és hagyjam abba mert nem akarja hogy a testvére lássa hogy sírtam.

Kérdeztem, hogy mi az igazi baja erre megint kiakadt hogy én mit hisztizek és hogy ő már nem tud velem mit kezdeni.

Haza jöttem. Természetesen utána hívogatott, és este bocsánatot kért, bevallotta a telefonba, hogy ő túl biztosra vett engem és a kapcsolatunkat.

Hogy tovább? Bennem valami nagyon megingott, mert szerintem nem viselkedünk így azzal, akit szeretünk.


2018. jan. 23. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom, hogy nagyon rossz periodusomban, lelkileg rossz állapotban ( sajnos) én is beszéltem úgy a párommal, ahogy nem kellett volna... mondjuk ő is tett érte. Ettől még ugyanúgy szeretem, elnézését kértem, levontam a tanulságokat....
2018. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van hogy elharapóznak az indulatok nálam is, munkahelyen akár, vagy munkahelyi stressz miatt máshol. De arra mindig figyelek hogy se a kollégáimat, se azokat akik épp ott vannak köröttem ne bántsam meg, se szavakkal se tettekkel! Mert nem ők tehetnek róla!
2018. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%
Elrontom a kérdést azzal hogy túl hamar leírom a tutit: ha 1 fokkal kevésbé nézne ki jól akkor gyk helyett szakítász, ha 2 fokkal akkor fele ennyiért már kidobod, ha 3-al akkor össze se jösz vele, ha 4-el akkor szóba sem állsz vele . Itt van a kutya elásva
2018. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

#13

Neked mi bajod? :D

2018. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 omba ***** válasza:
92%

Valahogy megértem a munkahelyét is... elgondolom, hogy ott is szarik a korábbi ígéretére, meg elmagyarázza, hogy ő az ász, meg nélküle mélyedés se volna a kanálon.

Éretlen kis pöts, szerintem.

Az meg, hogy bocsánatot kér.... hát akkor ő meg ezzel akar manipulálni? Sokat azért nem jelent. Figyelj rá, aztán adj még 1 (egy) esélyt, hátha.

2018. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az en szememben a vitakeptelenseg foben jaro bun. Egyszeru kerdeseket tettel fel, amikre o vadaskodassal felelt, hogy te a sirassal erzelmileg zsarolod meg manipulalod ot.


Eleg legbol kapottnak tunik a leirasod alapjan, hogy te iranyitani akarnad ot. Honnet jott ez az otlet? Pusztan ennyibol en nem ertem.


Valamiert o ezt az egesz helyzetet egy harcnak erzekelte, ezert tett ilyen leleplezo kijelenteseket. Mi oka van ra? Miert tamadott?


Meg azt irod kiborult, mert megkerdezted miert nem szerdan. Nem latom mi ebben a kiborito.


Az egesz tortenet egy indoklas nelkuli indulat-domping. Ha volna indoklas meg lehetne erteni. Az altalanos feszultseg a munkaja miatt nekem nem tunik eleg indoknak. Az en parom alatt is rezgett mar a lec jo parszor, megse esett nekem soha koholt vadakkal, hogy en iranyitani akarom ot.


Kerd meg, hogy vilagositson fel mi folyik itt, mik azok a "dolgok", amiknek az elintezese miatt teged a vadlottak padjara ultetett.

2018. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt példa arra hogy a párom hatalmas paraszt volt.

Egy bizonyos hangnemre én (is) sírva fakadok. Nem azért mert megbánt vagy mert szomorú vagyok hanem mert dühös és frusztrált és ez így jön ki. Szóval el nem tudom képzelni mi köze a kapcsolat hosszának ahhoz hogy ki milyen könnyen sírja el magát. Én is és a párom is megtanulta ezt a "hibámat" kezelni és semmiben nem akadályoz.

A párod reakciója arra hogy kérdeztél és arra hogy sírtál valami gyönyörű. Egyáltalán nem volt indokolt és ahogy írták ha már nem haragszol rá üljetek le és fektessetek le egyértelmű határokat amiket nem léphet át. Attól hogy frusztrált vagyok nem robbanthatok ki vitákat mikor olyanom van és nagyon nincs annyival lerendezve hogy bocsánatot kérek. Ezt meg kell értenie különben nem fogtok tudni együttmaradni.

Amit arról írsz hogy benned valami megingott azt nagyon át tudom érezni. Ez a mi kapcsolatunkban (pedig csak 3 év) többször előfordult és bennem sajnos soha nem állt helyre a dolog. Minden ilyennél valami elveszett amit azóta se sikerült visszahoznom. És a bocsánat kérés pont halottnak a csók.

2018. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk rohadtul felnőtt megoldás, hogy bőgsz a semmin, meg aztán nyivákolsz.


Gratulálok.

2018. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!