Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te együttmaradnál vele?

Figyelt kérdés
Elég hosszú és összetett a baj.. a lényleg , hogy együtt élünk, nekem van egy gyerekem az előző kapcsolatomból.. én vagyok a nő egyébként.. eddig jól megvoltunk, de ugy érzem fokozatosan elkezdett megromlani.. egy bunkó paraszt velem.. ma is csináltam neki kaját (amihez szinte mindig én veszem meg a hozzávalókat , nyilván mindig én csinalom meg) , tök jól elvoltunk, pittyent a teloja megkérdeztem hogy ki írt smst.. erre elkezdett ovodáskodni hogy titok, meg eltakarta , és utána kikelt magából hogy semmi közöm, nem nekem írtak hanem neki. Na most ez azért fura, mert mindig ugrik ha nekem pittyen meg nézegeti hogy mit csinalok, meg ő is el szokta mondani.. de ma kikelt teljesen.. leteremtett hogy leszállt a hajam.. pár óra múlva ült szótlanul a fotelben, bele volt bújva a telojába en meg ráültem a karfára hogy indulhatunk. Erre idegesen elült messze tőlem.. megkérdeztem meglepődve hogy most miért ültél el mellőlem, erre leordított hogy MIT OKOSKODOK BELE HOGY Ő ELÜL AZT CSINÁL AMIT AKAR , Semmi közöm hozzá.. ilyenné vált a viszony.. a gyerekem szereti (sajnos?) meg van egy közös albérlet.. voltunk néha párterapeutánál is, de egyre rosszabb.. meg akar változtatni, szerinte én őt, kb a boltba nem “enged” el mert egyből hosztizik hogy én mit mászkálok egyedül.. nincs életem .. de én türjem el hogy ő szabadon mászkálhasson ki éjszaka.. érdemes küzdeni vagy hagyjam a p*csába?
2018. jan. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes küzdeni. Ha látod, hogy nem változik, hogy nem is próbálkozik, hagyd ott.


Nyilván nehéz a gyerek és albi miatt, de úgysem ő az apja.(nem tudom hány éves, talán már meg lehet vele értetni)


Szerintem viszonya van egyébként. Az, hogy dugdossa az sms-eket, stb, de téged viszont totális kontroll alatt tart, éjszaka kijár.


Sajnálom, hogy így alakult. Minél előbb megszabadulsz tőle, annál hamarabb kezdhetsz új életet!

2018. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az ember aki megtudná magyarázni miért kellene elbiselned egy ennyire agresszív, sunnyogó viselkedést egy idegentõl aki érzelmileg nem áll közel hozzád. Így, hogy elvileg ez egy szerelni kapcsolat csak még hangsúlyosabban gáz.


Amúgy egyetértek, a csalók szokása a másikat teljesen féltékenységbõl elszigetelni mert magukból indulnak ki. Azthiszik mivel õk félred.gnak amint van alkalom rá ezért a társuk is ezt teszi.

2018. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő már csak élősködik rajtad, szerelem vagy bármi ilyesmi szóba se jön
2018. jan. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mindketten dolgoztok? Nem szokott később hazamenni esetleg? Mert akkor tuti a megcsalás ha még egyben az sms is dugdossa.Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból.Lehet rossz lesz a gyereknek is ha meg kedvelte,de mivel nem ő az apja igy azért jobb.
2018. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes küzdeni. Kb. egyértelmű, hogy van valakije...Azért viselkedik így, hogy egyből leteremt, meg húzódzkodik el. Dobd ki, vagy menjetek el ti a gyerekkel, ő is makd megszokja. Azért nem érdemes benne ragadni egy ilyen sz..ba, mert a gyerek szereti. Nem ő az apja, lépjetek tovább.
2018. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!