Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közölnéd a barátnőddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölnéd a barátnőddel, hogy bőrkeményedéses a talpa és szeretnéd, ha ápoltabb lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt és zavaró.
2018. jan. 24. 17:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
9-Es vagyok, a 8-as tippje nagyon tetszik, en mondjuk a frissen pedikurozott labra tennek megjegyzest, hogy hm, dragam, milyen selymes most a taplad, ezt mennyire szeretem, amikor ilyen...ebbol vennie kene a lapot szerintem. Ha nem, akkor kicsit kesobb megjegyezheted, hogy kicsit megkemenyedett a bor megint, nem ajanlott e valamit a pedikuros? es batran elmondhatod, hogy neked ugy jobban tetszik, ha szep sima a sarka.
2018. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%
Lerágnám neki.
2018. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Fizesd őt be egy pedikűröshöz
2018. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%
Lábfétis
2018. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

Először is wtf.


Másodszor meg ha tényleg zavar a sarka (?), akkor mi ez a körülményes körmondatok, meg célozgatás, meg vidd el wellnessbe ( ez a kedvencem, lol)?


Arra nem gondoltál, hogy mondjuk kinyitod a kis szádat, és megmondod neki, hogy "bőrkeményedéses a sarkad, nem akarod leszedni?"


Mégis mi ebben a rohadt sértő, amit nem lehet közölni, csak körülírni?

N

2018. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Eszedbe ne jusson a borkemenyedes vedi a labat a cipotol egyebkent bantana a labat jobban 24f igenytelen? Mi vagy te valami nâci?
2018. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki és megsértődött.
2018. jan. 24. 18:40
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Kár volt itteni tanácsot elfogadnod, hiába az élet nem ilyen egyszerű, ahogy tenyeres talpas Piri elképzeli, hogy "ha gund van mungyja mög". Nehéz ilyenekkel felhozakodni, mert könnyen besértődnek az emberek, pláne ha ezt kifejezetten szégyellte. Nők meg abszolút olyanok, hogy nem felejtenek el semmi ilyen külsőre tett megjegyzést.


Helyedbe kinyomoztam volna milyen cucc kell a bőrkeményedés ellen és azt + más test ápolló cuccot (hogy ne tűnjön fel, hogy csak a bőrkeményedéses cucc van) egy ajándék csomagba dobtam volna össze akár és ráfogtam volna, hogy egybe lehetett megvenni. Már csak kíváncsiságból kipróbálta volna szerintem. Ja és hatalmas hazugság tudom...válna is itt minden nő érte. A valóságba pedig jól jártatok volna mindketten.

2018. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

Lol


Nő vagyok, és qrvára leszarnám, ha a párom szólna, hogy bőrkeményedéses a sarkam.


A kérdés számomra még minsig wtf kategória, és csak röhögni tudok rajta, hogy egyeseknél ez komolyan problémát jelent egy kapcsolatban (mind a bőrkeményedés, mind a reakció :D:DDD röhögök tényleg)

2018. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Fizesd be egy szèpsègszalonba manikürre ès komplett pedikürre. Ad àt avval neki az ajàndèkkàrtyàt hogz mèg szertnèd lepni egy aprosaggal. Ha budapesti vagy tudok ajànlani szalont is.
2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!