Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Adjam ki az útját vagy ápolgassam a lelkét?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 10 éve vagyunk együtt, 3 gyermekünk is van. Tény, hogy eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Soha nem voltam féltékeny típus, de azért feltűnt, hogy az utóbbi időben sokkal többet ad magára mint addig. Vett magának új parfümöt, új nadrágot, ingeket (soha nem hordott), cipőt, pedig eddig mindig az én feladatom volt ezek beszerzése, mert utál vásárolni. Nem csináltam belőle nagy ügyet, mert más változás nem volt, a szex eddig sem volt valami gyakori, ez sem változott, azt hittem csak valami új hóbort, mert szoktak ilyenek lenni nála. Pénteken azt mondta, egy barátjánál marad szülinapot ünnepelni, majd szombaton jön. Ez sem volt meglepő, néha csinál ilyet is. Ami meglepett, hogy péntek éjjel mégis hazajött borzasztó idegesen, azt mondta nagyon fáj a feje, rosszul érzi magát. Mire vihettem volna neki gyógyszert vagy teát már el is aludt. Egész hétvégén alig lehetett hozzászólni, elvonult gépezni, aludt, ilyen pocsék hangulatban még nem is láttam. Aztán hétfő este kibukott belőle, hogy mi is a betegségének az oka. Van egy hölgy, akivel összejöttek és vele tervezte tölteni a péntek estét, először feküdtek volna le egymással. Pont ez volt a gond forrása, ugyanis a hölgy kinevette őt és a próbálkozásait. Nem is nagyon tudom eldönteni, hogy inkább vádolt engem vagy kétségbe esett volt mikor ezt elmondta. Én nem fűztem hozzá semmit, csak annyit mondtam, hogy még át kell gondolnom a hallottakat. Azóta egyikünk sem hozta szóba a történteket, ő meg olyan mintha megváltozott volna. Virágot hozott, vacsorát főzött mire hazaértem, bókol, én meg azt sem tudom, mit kellene most éreznem, csinálnom. Továbbra is eléggé le van törve, még a haverokkal való sörözést is kihagyta, amire mióta ismerem nem volt még példa. Eléggé össze vagyok zavarodva.
2018. jan. 26. 12:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Azonnal kiadnám az útját, ez nem is kérdés. Nem azért nem történt meg, mert ő nem akarta. Hogy én ápoljam a kicsi lelkét? Na ne szórakozz már, ugye te sem gondolod komolyan?
2018. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem szimpatikus a hozzáállásod. Nem hisztizel azon amin fölösleges, majd kialakul és akkor eldöntheted, hogy neked mi felel meg? 3 gyerekkel már sok mindent át kell gondolnod jozanul. Sok sikert! Megérdemled!!!!
2018. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Van egy olyan érzésem, hogy amit igazából nem mert elmondani az az lehetett (ez a ciki-hegy csúcsa), hogy a másik nő akivel megcsalt volna volt olyan gerince, hogy visszautasítja, de nem csak szimplán, hanem kiosztotta elég rendesen, ahogy kell és most talán észbe kaphatott, hogy mit b*szott volna el. Én ilyesmire tudnék tippelni így első körben. (A hülye jóindulatom!)


Viszont ami aggasztó, hogy ezt egy tényleg barát-barátnőtől (akár a társaságotokban is privátban) is megkaphatta volna (fejmosásként) és az tisztább lett volna így veled szemben, mert ott nincs szó ugye szexuális vonzalomról és próbálkozásról. :(


Nehéz ügy! :(

2018. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Ez olyan megalázó, hogy én egy pillanatig sem tudnék tovább vele maradni. Az, hogy meg akart csalni, önmagában szakító ok, tök mindegy, hogy végül nem történt meg. Ha rajta múlott volna, akkor megcsalt volna.

Most azért teper, mert pofára esett, és jobb a biztosban maradni, még ha langyos f.os is...

Elmondta magától, na és? Ez a plussz pont? Nem akkora plussz, mint amekkora mínusz, amit csinált.

Értem én, hogy 10 év, 3 gyerek, de csak emiatt nem maradnék.

2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem kell egyből véget vetni a kapcsolatnak! De ne is ápolgasd a lelkét. Vond kérdőre, ilyesmi.. kérdezd meg mi késztette arra, hogy idáig jussatok.
2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, valóban egy lapos kapcsolat, de igazából ez már az elején is ilyen volt.

A szexet tekintve minden más jól működik közöttünk. Az meg a kapcsolatunk elején sem volt valami fényes. Eleinte hetente vagy havonta voltunk együtt, mostanra ez már lecsökkent évi 1-2 alkalomra. Mikor erről beszéltünk azt mondta, neki ez elég. Néha a kedvemért próbálkozott, de mindig érződött, hogy csak muszájból, ezért inkább ráhagytam.

Ő azt mondta, azért jött össze a hölggyel, mert jól esett neki, hogy még tetszik a nőknek. A munkahelyén ő a legidősebb 39 éves és rosszul viseli, hogy mindenki bácsiként tekint rá. Tény, hogy a legtöbb munkatársa 19-25 éves de nem hittem volna, hogy ez őt ennyire bántja.

2018. jan. 26. 13:18
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Vagy ezzel most elment a kedve a félrekacsintgatástól? - igen, elment a kedve, mert rajott hogy megtalalta maga melle az egyetlen luzert, aki kepes elviselni, hogy mennyire bena es gaz. Komolyan tetszik neked ez a szerep? A szamar, akire rafanyalodnak, mert "neki ez is jo"?
2018. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Megverte eléggé a sors mondjuk. Nem kell ápolni, de még bosszút se kéne állnod, ha akarnál se, mert megtette a sors.


Hát ja marad a fixp1nádnál, de látom te is ilyen "jóvan ügyetlen, de lényeg, hogy baba lött" ember vagy. Szóval zsák a foltját. A fél$zar kapcsolattal beérők egymásra találtak.

2018. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Van egy hölgy, akivel összejöttek"


Ezt hogy kell érteni? Aznap este ismerte meg, vagy már korábban volt "szexmentes-randizós viszony"?


Egyébként én átgondolnám (lehet nem dobnám ki), de a bizalmam így örökre elvesztené.

A lelkét semmiképp sem ápolnám.



25N

2018. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

hét, kérdező!

neked nem egyszer hazudott, a buli/kontra csajozás kapcsán, hanem hetekig, hónapokig megvezetett, becsapott téged.


szerinted nem korábban indult a kapcsolata a másik nővel?


az már csak a dugás lett volna, de addig el is kellett jutni.


hetekig beszélgethetett, udvbarolhatott neki a gerinctelen, suttyó férjed.


és semmi önbecsülés és tartás nincs benned.


azért nyal most neked, mert ha nincs ló, jó a szamár is.


és te nagy szamár vagy, ha nem adod be a válókeresetet.


ha egyszer megpróbálta, meg fogja újra.


és ezt te még viccesnek találod???


komolyan, rólad is megvan a véleményem, semmi női méltóság, tartás nincs benned.


ápolgasd a lelkét, mert vagy olyan felmosórongy, akivel ezt is meg lehet csinálnni.

2018. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!