Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még itt rajtam kívül 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül 26 éves szűz nő?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nem kamu, hanem hús - vér nő vagyok....
2018. jan. 27. 15:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

kérdező,te magadnak generálod a problémád,card le hogy 1 vagy3 férfi átvert,ismerkedj meg valakivel,lehetőleg nézd azt hogy jó ember is legyen ne csak egy jóképű fac fej fé.reg nővadász.

vagy legyen alkalmi kapcsolatod,ami NEM azt jelenti hogy lefekszel a fél várossal.

2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
alkalmi kapcsolat? tipi-tapi, simi- meg mi egymás szex nélkül? Én is ebbe reménykednék, de nincs jelentkező... brühühühü!!!!!
2018. jan. 27. 15:53
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerettségi körömben több ilyen nő is van, sőt még 30 felettiek is. Ők nem csinálnak ebből ügyet, de csak azért nem fognak egy alibi férfit, hogy végre legyen már valaki. Nyilván ők is szeretnének már normális kapcsolatot, de akivel nem működik a dolog, olyannal nem állnak össze.


Szerintem a férfiaknak sem könnyebb, mert olyan személyt kell találni, akivel kölcsönösen jól érzitek magatokat egymással. Ha ez nincs meg, akkor csak egy árnyék az egész kapcsolat, egy "pótlék".

2018. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

kérdező,tipi tapi sex nélkül?ki mondta hogy sex nélkül?

vagy te félsz a factól,vagy mi a franc bajod van?

ha meg nem akarsz alkalmit,akkor vedd észre a mondókám

másik felét is....:ismerkedj meg valakivel,de nézd azt is hogy

jó ember legyen,ne csak egy jóképű fé.reg nővadász,és akkor nem leszel átverve.


vagy komoly kapcsolatba se akarsz bacni,vallásos vagy?vagy csak szimplán elmebeteg?

2018. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

vallásos is vagyok, és pszichológushoz is járok :D

problem?

2018. jan. 27. 16:00
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
szerinted kérdező a férfiak közt nincs vallásos,aki csak házasság után akar bacni?de van,szal nem értem mi a gondod.pszichologushoz jársz?gyagyás vagy?és?sok ilyen férfi van,válogass köztük.
2018. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 ceruzabácsi ***** válasza:
0%
A probléma ott kezdődik,hogy pszichológushoz jársz...
2018. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
46%

Biztosan másnak is ez a horoszkópja nő létére....mi ezzel a bajod???


Emiatt dilidokizol?

2018. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Mi az oka ennek kérdező?
2018. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
#2! Ha valakit megeröszakolnak -szerinted- az még szüz? Nagy a fogalomzavar!
2018. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!