Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis dolog hogy ennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glauess kérdése:

Normalis dolog hogy ennyi ido utan nem akar a parom osszekoltozni velem?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves én 24 és 3 éve vagyunk egyutt. Neki mindene megvan sajat lakas,jol fizeto allas.Én is dolgozom. Mar tobbszor is felhoztam neki hogy en mar szeretnek osszekoltozni vele de o csak annyit mondott hogy meg nem majd ha mindketten akarjuk. Ha kulon vagyunk sokat veszekszunk de ha egyutt vagyunk minden rendben.Ha a jovovel kapcsolatos temat felhozok mindig igy tesz mint aki nem hallja meg és engem ez bánt. Szerintetek ez normalis dolog? Vagy velem van a baj?

2018. jan. 28. 16:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kapcsolat,hanem barátság extrákkal..
2018. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Éretlen a felelőség vállalására.

Itt volna róla szó

https://www.youtube.com/watch?v=kGLk1gidXco&t=388s

2018. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. Neki ennyi elég egy kapcsolattól, ami most van, eddig volt. Neked pedig már komolyabb, együttélős kapcsolat kellene. Nem egyeznek az igényeitek, mást akar ő és mást te. Jelen esetben ő nem akar elköteleződni melletted. Ha neked így már nem elég, akkor a szakítás marad mint megoldás.
2018. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd ott a francba.


Felesleges további éveket áldoznod rá, mikor neki tök megfelel az ingyen punci minden más nlkül.

2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
"eltereli a temat vagy ugy kell kihuzni belole harapofogoval." Hát persze ,mit mondjon a hézagtöltőnek,h ha lo nincs.. Gondolkodj..
2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
79%
Ahogy írják, ez így nem kapcsolat, csak adod neki az ingyen p__uncit.
2018. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%

Jajjj, nálunk is ez ment. "Azért nem költözünk össze, mert sokat veszekszünk." Ez kifogás és hülyeség. Nyilvánvaló a sok vita, ha mást akartok. Dobd ki a pasit, mert nem ugyan azt akarjátok. Nekem megérte és végül mindketten megkaptuk amit akartunk: Én együtt élek valakivel, aki velem akar élni, ő vett egy házat közösen az anyájával :D


A pasid nem akarja a gondtalan független, bulis életét arra cserélni, hogy te elkezdj ott családalapításban, rendszeres életvitelben, ne adj Isten gyerekben gondolkozni. Lépj le, mindkettőtöknek jobb lesz.

2018. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy korábbi kapcsolatomat írtad volna le. Szóról szóra ez volt, jövővel kapcsolatos terelés stb. Egy idő után már én éreztem magam szarul ha ilyasmire terelődőtt a szó, hogy együttéles, házasság. Minden ilyen alkalomkor már előre féltem, nehogy kijöjjön a sodrából hogy ilyesmikkel "zaklatom". Meguntam, összepakoltam a kevés motyómat ami nála volt és otthagytam. Nagyon meg volt lepődve, utólag bevallotta, sosem gondolta volna hogy otthagyom egyszer.
2018. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
53%

Nálunk hasonló a helyzett

31 vagyok ffi, a párom 24 éves és 2 éve vagyunk együtt. Ő már pár hónap után ide költözött volna.

Jó vele, kedves édes aranyos és a szex is jó. Előfordult, nem sokszor hogy megcsaltam. Miért?

Mert bármilyen jó vele, úgy érzem találnék jobbat is nála.

De ha nem, akkor 35 felé már elkötelezném magam vele.

2018. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a tipikus hézagtöltő. Nem lennék szegény lány helyébe,kb használod amig nem jön jobb utána megy a levesbe v ha nincs jobb o is megteszi, van melette alkalmi ugyis. Gratula. :P
2018. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!