Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az elso sex utan par órával elhiresztelne a "barátotok" mindenkinek hogy szexeltetek?

Figyelt kérdés

Munkahelyen jottunk ossze majd a sokadik alkalom utan kettesben a hazaba tortent tobb is..

Ö aznap délutan ment dolgozni , en pedig masnap reggel a munkaba megtudtam hogy ö mindent elmondott az egyik kollegánknak( es a tobbiek is megtudtak). A kollega mondta hogy egybol eldicsekedte hogy velem volt es azt mondta hogy szexelt velem.


Ti mit tennetek ha ilyet tenne veletek az a srac aki tetszett nektek?



2018. jan. 30. 01:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulturáltan akarod kezelni, akkor négyszemközt megmondod neki, hogy számodra nem így mennek a dolgok és befejeztél vele mindent. Szerintem semmilyen "ellenhíresztelésbe" ne fogj, az csak még gusztustalanabbá tenné az egészet.


Legközelebb meg jobban válassz jelölet és esetleg kerüld el a munkatársakat! Azért se jó házinyúlra lövöldözni, mert ha szétmentek, nézhetitek egymást minden nap - vagy ami rosszabb, megronthatja a munkahelyi légkört is.

2018. jan. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 acelsziv ***** válasza:
64%
Te meg terjeszd el hogy a koma egy kanócp öcsű kis senki és 3 mp alatt tüzel. Máshoz meg nem is ért.
2018. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Odamennék hozzá, és jó hangosan, hogy mindenki hallja, megmondanám neki, hogy jegyezze meg jól, mert az volt az utolsó szex is, és innentől nem vagy rá kíváncsi.

Legközelebb inkább ne kezdj kollégával, jobban jársz.

2018. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Velem is történt ilyen, kb. igaza van annak, aki azt írta, hogy ne kezdj ellen cáfolatba, én lazán kezeltem a dolgot, mintha természetes lenne, nem háborogtam, stb. Békén is hagytak, bár az egyik kolléga négyszemközt megkérdezte, hogy miért nem őt választottam. :P

Azt hittem lesz köztünk komolyabb dolog, de ezek után csak úgy kezeltem, mint a többieket.

Ha jelenetet rendezel, akkor tuti piszkálni, ugratni fognak.

Tessék, lehet lepontozni.

2018. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
O teljesen letagadta mert szerinte a masik kollega csak azert mondta hogy megtudja tollem az igazat. De nem igaz mert a masik kollega mondta hogy jo hangosan mondta neki es meg masok is hallhattak. - hiaba tagadja hogy ö nem tenne ilyet..
2018. jan. 30. 10:13
 16/26 A kérdező kommentje:
Dicsekedni akart mert mindenki tepert utannam , de ilyen szinten?? Ez nem megalázó ?
2018. jan. 30. 10:15
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért feküdt le veled, hogy utána tudjon ezzel menőzni a kollégái előtt. Semmi több nincs ebben...szimplán büszke, mert megvoltál neki..pont.

Főleg, hogy még a szemedbe hazudik is...Jobb ha elengeded ezt a témát és többet ne foglalkozz vele.

2018. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! De igen, megalázó! De! Miért mentél bele? Ha meg ilyen szemét, akkor te meg azt hirezteld el, hogy alig akart felállni neki a 12 centis kis kukija, aztán meg csak ügyetlenkedett. És még nyalni se tud. Ja, én a helyedben másik munkahelyet (is) keresnék.
2018. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem megalázó... hol van ő ehhez?

Ja, és ha még hazudik is, nyilván lapát, aztán ne foglalkozz vele semennyire se.

2018. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 acelsziv ***** válasza:

Javítom az előző hozzászólásomat. Ne híresztelj semmit.

Viselkedj nyugodtan. Minden csoda három napig tart.

De ha valaki rákérdez nálad hogy mi a szitu nyugodt hangon közöld, hogy igen, de nagy csalódás volt, mert kicsi neki és szörnyen ügyetlen. De ne híreszteld. Így nagyobbat fog ütni.

2018. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!