Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az elso sex utan par órával elhiresztelne a "barátotok" mindenkinek hogy szexeltetek?

Figyelt kérdés

Munkahelyen jottunk ossze majd a sokadik alkalom utan kettesben a hazaba tortent tobb is..

Ö aznap délutan ment dolgozni , en pedig masnap reggel a munkaba megtudtam hogy ö mindent elmondott az egyik kollegánknak( es a tobbiek is megtudtak). A kollega mondta hogy egybol eldicsekedte hogy velem volt es azt mondta hogy szexelt velem.


Ti mit tennetek ha ilyet tenne veletek az a srac aki tetszett nektek?



2018. jan. 30. 01:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egyes pasik ilyenek, dicsekednek hogy megvoltál neki mint trófea, ez nem volt szép tőle.

Ez elég égő neked a munkahelyen, mert ugye nem jartok és mások is meg fognak környékezni.

Tagad le mond hogy hazudik és hogy csak szeretne hogy agyba buj vele... ezt meg meg játszhatód vele.

És ő mit mond a szemedbe tud nézni?

2018. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
24%
Mindenesetre még mindig jobb, mintha úgy híresztelné, hogy közben nem is történt semmi. Mert ilyen is megtörténik nem egyszer.
2018. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném, hogy a gimiben ragadt szellemi szinten, és dobnám.
2018. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

- Kovács bácsi, mondja az orvos, egy jó, meg egy rossz hírem van, melyikkel kezdjem?

- Mondja a rosszat, doktor úr, essünk túl rajta

- Hát sajnos a májzsugora megállíthatatlan, és tulajdonképpen napjai vannak hátra.

- Ohó, és mi lehet akkor a jó hír?

- Látja azt a szőke ápolónőt? Azt a nagymellűt? Na, at éjjel az ügyeletben kétszer is megdugtam.

2018. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kapcsolaton kolléganővel. Senki nem tud róla, a szükséges formaságonok kívül másról nem kommunikálunk egymással a munkahelyen. Eszembe nem jutna tudatni bárkivel is hogy közünk van egymáshoz, nem hogy még dicsekedni is vele.

A barátod (vagy volt barátod) egy tuskó, egy senki alak aki kissebbrendűségi komplexusát igyekszik orvosolni azzal hogy veled dicsekszik.

Én még a legjobb barátommal sem beszélem meg az intim részleteket, csak arról tud hogy ki a barátnőm a többi csak ránk tartozik.


A munkahelyen ha rájérdeznek mondd azt hogy "magánügy" és téma lezárva. De pár napig beszélnek róla és jön a következő konc amin lehet csámcsogni.

Egyébként meg nem értem hogy egy munkahelyen miért nem a munkájukkal foglalkoznak az emberek.

2018. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenki piszkálta hogy szüz. És te voltál a lottó 5ös és most mindenkinek bízonygatni akarta hogy Nem, ő eddig se volt nyomi szűz...
2018. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!