Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon bulizós, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon bulizós, én nem Lehet ebből később probléma?

Figyelt kérdés

Barátnőm már nagyon emlegeti, hogy nyáron ilyen fesztiválra,olyan fesztiválra fog menni barátnőjével, ami picit zavar mert én nem vagyok bulizós, sőt féltem picit.

Meg majdnem minden második hétvégén elmennek bulizni.

Kicsit rosszul érzem magamat miatta

Nem akarom , hogy megunjon emiatt, és egy unalmas csávónak tartson

?

Én amúgy sportolok verseny szerűen focizok, nem iszok.



2018. jan. 31. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem választasz egy olyat, aki nem ilyen?
2018. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Én mentem vele, mégis probléma lett. Az ilyen bulizós nők mind ótvar k.....rvák. Jobb ha tudod.
2018. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnélek lelombozó lenni, de hosszú távon egészen biztosan problémát fokoz okozni, és feltételezem másban is eltértek, ez konfliktusok forrása lesz hosszabb távon.
2018. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

olyan rosszul esik, amikor a bulikról beszél, hogy ide megy hétvégén, oda megy.

én meg otthon ülök, és inkább lennék vele kettesben.

de nem, ő menni akar.

2018. jan. 31. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is bulizós falyta vagyok de nem hanyagolom a barátomat és ő sem panaszkodik nincsen baj,ha lenne azt megtudjuk beszélni nyíltan. Két hetente megyek bulizni a barátaimmal. Néha hívom a barátomat is,de nem sokszor jött velem. Akkor inkább elmegy kocsmába a haverjaival vagy mást csinál. Ő nem félt engem. És én voltam a Soundon is. Nagyon jó volt. Oda a barátommal mentem. Csak ketten voltunk. Nem csaltam meg! Nem táncoltam mással,nem is ittunk sokat. Megnéztük az előadókat jól éreztük magunkat ettünk lángost,este szexeltünk a sátorban utána jött egy újabb nap. Nem lettem egy ó....as k....a! Néha morgott a barátom,hogy zavarja vagy félt de olyankor leülünk beszélni vagy inkább vele maradok.
2018. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
J*
2018. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó ott volt a pasid, így azért nehéz félre krni...
2018. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7#es van amikor nélküle megyek és sosem krtam félre!
2018. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök se valami rugalmas,bizony fog problémát okozni.
2018. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!